Widać nas – QR kody w Miasteczku Orange

DSC_0911Kilka dni temu pojawiła się okazja do pokazania się z naszymi usługami. W Miasteczku Orange zorganizowano event, na którym chętni pracownicy Orange mogli wypróbować uroki korzystania z technologii kodów QR. Nie mogliśmy tego przegapić!

QR kod – co to takiego?

To rodzaj kodu, w którym można zapisać niemal dowolną informację w formie charakterystycznego, czarno-białego kwadratu. Umieszczony np. na plakacie po najechaniu na niego czytnikiem może uruchomić animację lub filmik, który obejrzymy na swoim telefonie. Sam czytnik kodów QR można pobrać w formie bezpłatnej aplikacji.

Bezpieczna Rodzina na pomarańczowo

Każdy pracownik, który przyszedł w tym czasie do siedziby Orange mógł wziąć udział w wydarzeniu. Tuż przy wejściu hostessy służyły pomocą przy pierwszym uruchomieniu czytnika kodów oraz namawiały do wzięcia udziału w konkursie. Zeskanowanie kodu QR z ekranu umożliwiało wygranie jednej z nagród. Wśród nich był między innymi kod upoważniający do testowania naszych usług za darmo przez miesiąc! Dodatkowo można było skorzystać z atrakcji przygotowanych przez firmę Sony lub podejść do naszego stoiska, na którym prezentowaliśmy usługi związane z Bezpieczną Rodziną. Chętnie wyjaśnialiśmy wszystkie wątpliwości związane z dowolną usługą. Przyznajemy nieskromnie – zainteresowanie było duże, co nas oczywiście cieszy. Dodatkową atrakcją był konkurs z wiedzy o naszych usługach. Aż pięciu szczęśliwców odeszło od naszego stoiska z kamerą Oko Na Dom. Zwycięzcom jak zwykle gratulujemy!

Na zakończenie prezentujemy kilka zdjęć, które upamiętniają nasz udział w wydarzeniu. Zobaczcie choć część z tego, co się działo w Miasteczku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー