Test urządzeń Locon na blogu Księżniczka w kaloszach

Księżniczka w kaloszach na swoim blogu testuje nasze urządzenia: zegarek GPS dla dzieci oraz kamerę wewnętrzną. Jesteście ciekawi opinii? Zapraszamy!!!

Locon Wodoodporny zegarek GPS dla dziecka GJD.03

Gdy dostałam zaproszenie do przetestowania urządzenia lokalizacyjnego dla dziecka, byłam pewna, że jest to produkt skrojony na naszą miarę. Wielokrotnie pytaliście mnie jak czuję się z tym, że pięciolatek chodzi do zerówki 8 km od domu i notabene dojeżdża do niej i wraca z niej autobusem szkolnym. Początki były dla nas jako rodziców na pewno trudne, bo choćbyś był najbardziej wyluzowanym rodzicem świata to nie zmieni to faktu, że dziecko jest po prostu małe a ty tracąc je z oczu zastanawiasz się, gdzie jest.

Zegarek wodoodporny GJD.03 recenzja blog Księżniczka w kaloszach, czyli żółty zegarek GJD.03 od Bezpiecznej Rodziny na dłoni kilkuletniego chłopca

Czytaj więcej>>

Aplikacja Bezpieczna Rodzina monitorująca bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich

Locon Kamera wewnętrzna BD.03

W pierwszej chwili nie porwała mnie swoją koncepcją, jednak im dłużej korzystałam z niej tym bardziej byłam zachwycona.
W skrócie – dostajemy w pudełku kamerę, uchwyt montażowy, kabel. Podłączamy do routera wifi , instalujemy w telefonie aplikację „Bezpieczny dom” i zaczynamy przygodę. Po konfiguracji z routerem kamerę możemy zamontować w dowolnym miejscu w domu.
To co widzimy dzięki niej jest przez nas sterowane z poziomu smartfona. Możemy zatem nią kręcić – prawo, lewo, góra, dół by widzieć dokładnie przestrzeń. Wszystko to w jakości HD.

Kamera Locon BD.03, czyli widok z telefonu komórkowego na psa siedzącego nocą na łóżku w sypialni

Czytaj więcej>>

Test zegarka z GPS GJD.03 – czyli co wyróżnia produkty od Bezpiecznej Rodziny

Każdy rodzic z pewnością niejednokrotnie zastanawiał się, co się dzieje z jego dzieckiem, kiedy spóźnione nie wraca do domu, dlaczego nie odbiera telefonu i jak to możliwe, że od dłuższej chwili nie ma z nim żadnego kontaktu. Rozwiązaniem tego typu stresujących sytuacji są nowoczesne technologie, które ułatwiają i umożliwiają stałą łączność z najbliższymi. Jednym z narzędzi służącym do jeszcze lepszej kontroli rodzicielskiej, jest zegarek z GPS model GJD.03 z aplikacją Gdzie Jest Dziecko od Bezpiecznej Rodziny. To niewielkie urządzenie dostępne w kilku kolorach to świetny gadżet dla dziecka i doskonała pomoc dla zmartwionych rodziców. Co go wyróżnia?

Zegarek jak lokalizator

Smartwatch z GPS od Bezpiecznej Rodziny model GJD.03, który znajdziesz w naszym sklepie https://bezpiecznarodzina.pl/lokalizacja-osob/Wodoodporny-zegarek-GPS-dla-dziecka
nie jest zwykłym czasomierzem. Urządzenie w połączeniu z naszą dedykowaną aplikacją posiada szereg zalet, które mogą okazać się wyjątkowo pomocne w sprawowaniu opieki nad synem, czy córką. Przede wszystkim zegarek działa jak lokalizator – rodzic w każdej chwili, z dowolnego miejsca, sprawdzi, gdzie jest jego pociecha i upewni się, że nic jej nie grozi. Smartwatch to także zminiaturyzowany telefon, który odbiera i wykonuje połączenia. Ogromną zaletą jest fakt iż to opiekun samodzielnie ustala książkę telefoniczną w aplikacji dzięki czemu ma pewność, że na zegarek nie dodzwonią się niepowołane osoby. 

Zdjęcie przedstawiające niebieski zegarek GJD.03 od Bezpiecznej Rodziny oraz telefon komórkowy z widokiem aplikacji od Bezpiecznej Rodziny, na której jest mapa oraz informacja, że dziecko opuściło szkołę
Aplikacja Gdzie Jest Dziecko z zegarkiem GJD.03

Funkcje aplikacji i smartwatcha, które uwielbiają rodzice i dzieci

Dziecko otrzymując kolorowy smartwatch z GPS GJD.03 dostaje ciekawy, designerski gadżet, inny niż wszystkie typowe zegarki. Rodzic będzie spokojniejszy dzięki funkcji dyskretnego nasłuchu, historii lokalizacji w aplikacji, możliwości wyznaczenia stref bezpieczeństwa, czy powiadomieniu SOS, które dziecko może wysłać, kiedy poczuje się zagrożone. Dodatkowo, na telefon opiekuna natychmiast przyjdzie powiadomienie, kiedy syn lub córka zdejmą smartwatch z ręki.

Bezpieczna Rodzina w Twoim domu

Bezpieczna Rodzina to nie tylko smartwatche dla najmłodszych. To także urządzenia gwarantujące spokój i komfort życia dla Ciebie i Twoich najbliższych w najważniejszym dla Was miejscu – w domu. Jednym z narzędzi, które pozwalają mieć wgląd na wszystko, co dzieje się w mieszkaniu, jest Kamera Wewnętrzna BD.03 https://bezpiecznarodzina.pl/ochrona-domu/18-kamera-bd02.html. To inteligentne urządzenie daje Ci możliwość zweryfikowania zachowania Twoich dzieci, kiedy zostają same, pozwala na ocenę pracy niani, czy ekipy remontowej, a także daje obraz tego, jak zachowują się Twoje zwierzęta, kiedy wychodzisz do pracy. Przede wszystkim jednak, kamera wewnętrzna BD.03 chroni Twoje otoczenie przed włamaniem i przykrymi skutkami kradzieży. 

Młoda kobieta w jasnej sukience i ciemnych kręconych włosach, siedząca na szarej sofie i czytająca książkę, za którą stoi młody mężczyzna w jasnych włosach oraz dziewczynka w jeansowej sukience z długimi włosami klękająca przed sofą przy dużym beżowym psie i obejmująca go za szyję oraz widok z telefonu przedstawiający obraz z kamery wewnętrznej na różne pomieszczenia w domu
Aplikacja Bezpieczny Dom

Zalety kamery w Twoim domu

Opcja nagrywania, robienia zdjęć i zdalnego sterowania urządzeniem. Widok w ciemności, detekcja ruchu i najwyższa jakość obrazu HD. Kamera Wewnętrzna BD.03 i nasza dedykowana aplikacja Bezpieczny Dom to nie tylko pewność, że możesz obserwować, czy Twoi bliscy są bezpieczni. To także zabezpieczenie przed niechcianymi gośćmi. Jeżeli przyłapiesz włamywacza na gorącym uczynku, nagrasz film lub zrobisz mu zdjęcie, materiał może okazać się cennym dowodem w sprawie i przyspieszyć ujęcie sprawcy! Postaw na Bezpieczny Dom z Bezpieczną Rodziną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー