Nowy smartwatch Loco Watch GJD.13 z funkcją wideorozmów — bezpieczeństwo połączone z doskonałą zabawą

Inteligentny zegarek z GPS oraz dedykowana do niego aplikacja to nie tylko szybka i precyzyjna lokalizacja, czy możliwość kontaktu telefonicznego. Nowość od Bezpiecznej Rodziny — smartwatch LocoWatch GJD.13 oprócz wszystkich dotychczasowych funkcjonalności, zapewnia coś znacznie więcej — wybierając naszą nowość, możesz nie tylko skontaktować się ze swoim dzieckiem za pomocą zwykłego połączenia głosowego — teraz, dzięki funkcji wideorozmów możecie się także zobaczyć. 

Czym jest inteligentny zegarek, czyli najważniejsze funkcje smartwatcha LocoWatch

Smartwatch to wielofunkcyjne urządzenie, które w połączeniu z dedykowaną aplikacją sprawia, że kontrola rodzicielska staje się bezstresowa i wyjątkowo prosta. Z poziomu swojego telefonu komórkowego możesz sprawdzić dokładną lokalizację kilkulatka, zadzwonić na zegarek jak na zwykły telefon, czy ustawić strefy bezpieczeństwa, o opuszczeniu i powrocie, do których jesteś informowany za pomocą odpowiednich powiadomień. Nowość od Bezpiecznej Rodziny — smartwatch LocoWatch GJD.13 zapewnia jeszcze więcej możliwości. Chcąc się upewnić, czy kilkulatek jest bezpieczny, możesz połączyć się z nim korzystając z funkcji wideorozmowy. Weryfikacja tego, gdzie jest Twoje dziecko i co robi, jeszcze nigdy nie była tak prosta. Specjalnie dla dzieci, w urządzeniu zainstalowane zostały dwie gry — matematyczna i zręcznościowa. Kilkulatek może korzystać z krokomierza, budzika, czy stopera. Ma możliwość robienia zdjęć i wysyłania ich do aplikacji na telefonie rodzica. Smartwatch LocoWatch GJD.13 łączy świetną zabawę z możliwością zdalnej opieki jak żaden inny inteligentny zegarek!

Smartwatch LocoWatch w kolorze różowym na dłoni kilkuletniej dziewczynki
Zegarek GPS LocoWatch

Wideorozmowy, lokalizacja, SOS — dlaczego warto wybrać smartwatch z GPS LocoWatch GJD.13 dla dziecka?

Inteligentny zegarek z GPS LocoWatch posiada szereg funkcji, z których zadowolone będzie nie tylko dziecko, ale także rodzice. Dlaczego warto wybrać nowość od Bezpiecznej Rodziny?

  • Wideorozmowy — kiedy chcesz się upewnić, gdzie jest Twoje dziecko, sprawdzić jak kilkulatek radzi sobie na koloniach, czy po prostu mieć pewność, że Twoja pociecha jest bezpieczna, możesz połączyć się z synem lub córką przy pomocy wideorozmowy. Widząc swoje dziecko, łatwiej będzie Ci ustalić, czy wszystko jest w porządku, lub czy wymaga ono Twojego wsparcia. 
  • Lokalizacja 24/7 — chcąc dać swojemu dziecku przestrzeń potrzebną mu do dorastania, wspomóc jego rozwój i dać mu poczucie, że staje się samodzielne, zamiast do niego dzwonić, możesz dyskretnie sprawdzić miejsce, w którym przebywa kilkulatek. To proste — wystarczy, że uruchomisz naszą dedykowaną aplikację Bezpieczna Rodzina. Dzięki tej usłudze w dowolnym momencie, przez 24/7 będziesz miał możliwość przekonania się, czy Twoja pociecha dotarła do szkoły, wróciła do domu, bawi się na placu zabaw, czy przebywa w miejscu, w którym nie powinna
  • SOS — martwi Cię hejt obecny w szkole Twojego dziecka? Obawiasz się, że w razie potrzeby Twoja pociecha nie da Ci znać, że potrzebuje Twojej pomocy? Zegarek GPS z przyciskiem SOS LocoWatch sprawdzi się tu doskonale. Jeśli kilkulatek znajdzie się w sytuacji, która będzie dla niego niebezpieczna, powiadomi Cię o tym, przyciskając guzik SOS znajdujący się na smartwatchu. Alert już po kilku sekundach pojawi się na Twoim telefonie. Zyskujesz cenny czas na udzielenie dziecku pomocy!
  • Strefy bezpieczeństwa — nie ukrywajmy — kiedy dzieci dorastają i nadchodzi okres buntu, każdy kontrolujący telefon od rodzica może prowadzić do niepotrzebnych kłótni. Jeśli chcesz dać kilkulatkowi potrzebną mu przestrzeń i jednocześnie mieć wszystko na oku, w aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz ustawić strefy bezpieczeństwa takie jak dom, szkoła, mieszkanie jego najlepszego przyjaciela, czy miejsce, w którym Twoja pociecha pobiera dodatkowe lekcje lub korepetycje. Działanie tej funkcji jest bardzo proste — za każdym razem, kiedy dziecko opuści daną strefę lub do niej powróci, na Twoim telefonie pojawi się alert z odpowiednią informacją. Bez konieczności dzwonienia wiesz więc, czy Twój syn lub córka dotarli do szkoły albo zgodnie z planem wrócili już do domu. 

Smartwatch LocoWatch od Bezpiecznej Rodziny — za co uwielbiają go dzieci?

Zegarek GPS z przyciskiem SOS GJD.13 to nie tylko bezpieczeństwo — to urządzenie, które daje ogrom radości i satysfakcji wszystkim młodym miłośnikom nowoczesnych technologii:

  • wideorozmowy pozwalają na połączenie się z rodzicami i przyjaciółmi;
  • dwie gry — zręcznościowa i matematyczna, pozwalają na utrwalanie wiedzy zdobytej w szkole i dobrą zabawę;
  • krokomierz umożliwia codzienne bicie własnych rekordów;
  • aparat pozwala na robienie zdjęć, tworzenie własnej galerii i wysyłanie fotografii do opiekunów
  • designerski wygląd z dotykowym wyświetlaczem 
Chłopiec w niebieskich okularach, koszulce w kratkę i z niebieskim smartwatchem na dłoni i dziewczynka w dwóch warkoczach, różowych okularach i różowym smartwatchem LocoWatch biegną po polanie

Jak działa zegarek z przyciskiem SOS?

Działanie zegarka LocoWatch GJD.13 jest bardzo proste. Urządzenie jest jest wyjątkowo intuicyjne — już kilkuletnie dziecko nie będzie miało problemu z jego obsługą. Przesuwając opcje na dotykowym wyświetlaczu, Twoja pociecha będzie mogła wybrać funkcje takie jak wideorozmowa, nawiązanie połączenia z wybranym kontaktem, czat głosowy, połączenie z przyjaciółmi, aparat fotograficzny, gry, krokomierz, czy stoper. Jeśli dziecko znajdzie się w sytuacji, w której poczuje się zagrożone, po naciśnięciu przycisku SOS znajdującego się z boku urządzenia, natychmiast wyśle do Ciebie powiadomienie SOS. Kilkulatek zyskuje więc coś znacznie więcej niż tylko ciekawy i modny gadżet. Twoja pociecha może czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że w każdej sytuacji może na Ciebie liczyć. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー