Nowy smartwatch Loco Watch GJD.13 z funkcją wideorozmów — bezpieczeństwo połączone z doskonałą zabawą

Inteligentny zegarek z GPS oraz dedykowana do niego aplikacja to nie tylko szybka i precyzyjna lokalizacja, czy możliwość kontaktu telefonicznego. Nowość od Bezpiecznej Rodziny — smartwatch LocoWatch GJD.13 oprócz wszystkich dotychczasowych funkcjonalności, zapewnia coś znacznie więcej — wybierając naszą nowość, możesz nie tylko skontaktować się ze swoim dzieckiem za pomocą zwykłego połączenia głosowego — teraz, dzięki funkcji wideorozmów możecie się także zobaczyć. 

Czym jest inteligentny zegarek, czyli najważniejsze funkcje smartwatcha LocoWatch

Smartwatch to wielofunkcyjne urządzenie, które w połączeniu z dedykowaną aplikacją sprawia, że kontrola rodzicielska staje się bezstresowa i wyjątkowo prosta. Z poziomu swojego telefonu komórkowego możesz sprawdzić dokładną lokalizację kilkulatka, zadzwonić na zegarek jak na zwykły telefon, czy ustawić strefy bezpieczeństwa, o opuszczeniu i powrocie, do których jesteś informowany za pomocą odpowiednich powiadomień. Nowość od Bezpiecznej Rodziny — smartwatch LocoWatch GJD.13 zapewnia jeszcze więcej możliwości. Chcąc się upewnić, czy kilkulatek jest bezpieczny, możesz połączyć się z nim korzystając z funkcji wideorozmowy. Weryfikacja tego, gdzie jest Twoje dziecko i co robi, jeszcze nigdy nie była tak prosta. Specjalnie dla dzieci, w urządzeniu zainstalowane zostały dwie gry — matematyczna i zręcznościowa. Kilkulatek może korzystać z krokomierza, budzika, czy stopera. Ma możliwość robienia zdjęć i wysyłania ich do aplikacji na telefonie rodzica. Smartwatch LocoWatch GJD.13 łączy świetną zabawę z możliwością zdalnej opieki jak żaden inny inteligentny zegarek!

Smartwatch LocoWatch w kolorze różowym na dłoni kilkuletniej dziewczynki
Zegarek GPS LocoWatch

Wideorozmowy, lokalizacja, SOS — dlaczego warto wybrać smartwatch z GPS LocoWatch GJD.13 dla dziecka?

Inteligentny zegarek z GPS LocoWatch posiada szereg funkcji, z których zadowolone będzie nie tylko dziecko, ale także rodzice. Dlaczego warto wybrać nowość od Bezpiecznej Rodziny?

  • Wideorozmowy — kiedy chcesz się upewnić, gdzie jest Twoje dziecko, sprawdzić jak kilkulatek radzi sobie na koloniach, czy po prostu mieć pewność, że Twoja pociecha jest bezpieczna, możesz połączyć się z synem lub córką przy pomocy wideorozmowy. Widząc swoje dziecko, łatwiej będzie Ci ustalić, czy wszystko jest w porządku, lub czy wymaga ono Twojego wsparcia. 
  • Lokalizacja 24/7 — chcąc dać swojemu dziecku przestrzeń potrzebną mu do dorastania, wspomóc jego rozwój i dać mu poczucie, że staje się samodzielne, zamiast do niego dzwonić, możesz dyskretnie sprawdzić miejsce, w którym przebywa kilkulatek. To proste — wystarczy, że uruchomisz naszą dedykowaną aplikację Bezpieczna Rodzina. Dzięki tej usłudze w dowolnym momencie, przez 24/7 będziesz miał możliwość przekonania się, czy Twoja pociecha dotarła do szkoły, wróciła do domu, bawi się na placu zabaw, czy przebywa w miejscu, w którym nie powinna
  • SOS — martwi Cię hejt obecny w szkole Twojego dziecka? Obawiasz się, że w razie potrzeby Twoja pociecha nie da Ci znać, że potrzebuje Twojej pomocy? Zegarek GPS z przyciskiem SOS LocoWatch sprawdzi się tu doskonale. Jeśli kilkulatek znajdzie się w sytuacji, która będzie dla niego niebezpieczna, powiadomi Cię o tym, przyciskając guzik SOS znajdujący się na smartwatchu. Alert już po kilku sekundach pojawi się na Twoim telefonie. Zyskujesz cenny czas na udzielenie dziecku pomocy!
  • Strefy bezpieczeństwa — nie ukrywajmy — kiedy dzieci dorastają i nadchodzi okres buntu, każdy kontrolujący telefon od rodzica może prowadzić do niepotrzebnych kłótni. Jeśli chcesz dać kilkulatkowi potrzebną mu przestrzeń i jednocześnie mieć wszystko na oku, w aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz ustawić strefy bezpieczeństwa takie jak dom, szkoła, mieszkanie jego najlepszego przyjaciela, czy miejsce, w którym Twoja pociecha pobiera dodatkowe lekcje lub korepetycje. Działanie tej funkcji jest bardzo proste — za każdym razem, kiedy dziecko opuści daną strefę lub do niej powróci, na Twoim telefonie pojawi się alert z odpowiednią informacją. Bez konieczności dzwonienia wiesz więc, czy Twój syn lub córka dotarli do szkoły albo zgodnie z planem wrócili już do domu. 

Smartwatch LocoWatch od Bezpiecznej Rodziny — za co uwielbiają go dzieci?

Zegarek GPS z przyciskiem SOS GJD.13 to nie tylko bezpieczeństwo — to urządzenie, które daje ogrom radości i satysfakcji wszystkim młodym miłośnikom nowoczesnych technologii:

  • wideorozmowy pozwalają na połączenie się z rodzicami i przyjaciółmi;
  • dwie gry — zręcznościowa i matematyczna, pozwalają na utrwalanie wiedzy zdobytej w szkole i dobrą zabawę;
  • krokomierz umożliwia codzienne bicie własnych rekordów;
  • aparat pozwala na robienie zdjęć, tworzenie własnej galerii i wysyłanie fotografii do opiekunów
  • designerski wygląd z dotykowym wyświetlaczem 
Chłopiec w niebieskich okularach, koszulce w kratkę i z niebieskim smartwatchem na dłoni i dziewczynka w dwóch warkoczach, różowych okularach i różowym smartwatchem LocoWatch biegną po polanie

Jak działa zegarek z przyciskiem SOS?

Działanie zegarka LocoWatch GJD.13 jest bardzo proste. Urządzenie jest jest wyjątkowo intuicyjne — już kilkuletnie dziecko nie będzie miało problemu z jego obsługą. Przesuwając opcje na dotykowym wyświetlaczu, Twoja pociecha będzie mogła wybrać funkcje takie jak wideorozmowa, nawiązanie połączenia z wybranym kontaktem, czat głosowy, połączenie z przyjaciółmi, aparat fotograficzny, gry, krokomierz, czy stoper. Jeśli dziecko znajdzie się w sytuacji, w której poczuje się zagrożone, po naciśnięciu przycisku SOS znajdującego się z boku urządzenia, natychmiast wyśle do Ciebie powiadomienie SOS. Kilkulatek zyskuje więc coś znacznie więcej niż tylko ciekawy i modny gadżet. Twoja pociecha może czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że w każdej sytuacji może na Ciebie liczyć. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー