Video recenzja zegarka GPS z pulsometrem i SOS dla osób starszych

Zapraszamy do obejrzenia video relacji „Locon Zegarek GPS dla osób starszych BS.01”

Recenzja przygotowana przez Łukasza Łuckowskiego na jego kanale YT

Wpadł w moje ręce zegarek/telefon/lokalizator w jednym dla osób starszych. Gadżet polskiej marki Locon stworzony dla osób starszych. Jak działa, co potrafi, jakie są jego zalety – tego dowiecie się z filmu.

Twój bliski może być bezpieczny

Martwisz się o rodziców lub dziadków, którzy mieszkają sami? Chcesz mieć pewność, że bliskie Ci osoby są bezpieczne i nic im nie grozi? Dzisiejsze technologie dają wiele możliwości. Warto jednak wybrać takie rozwiązania, które nie zakłócą spokoju seniora i nie odbiorą mu cennego przekonania o samodzielności. W zależności od tego, czy Twoi rodzice lub dziadkowie są aktywni, czy żalą się na swoje zdrowie i samopoczucie, w sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz urządzenia, które pomogą Ci w sprawowaniu nad nimi jeszcze lepszej opieki. 

Aplikacha Bezpieczna Rodzina monitorująca bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich

Smartwatch dla aktywnego seniora

W asortymencie sklepu Bezpieczna Rodzina znajduje się wiele urządzeń, które mają na celu chronić to, co najcenniejsze – zdrowie i bezpieczeństwo naszych bliskich. Jednym z narzędzi, które z całą pewnością warto podarować mamie, tacie, babci, czy dziadkowi, jest smartwatch z GPS dla aktywnego seniora BS.01.
Myli się jednak ten, kto uważa, że nasz model to zwykły czasomierz. Zegarek z GPS dostępny na naszej stronie internetowej, w połączeniu z dedykowaną aplikacją to nie tylko elegancki dodatek… to coś znacznie więcej!

Zegarek dla aktywnego seniora BS01 od Bezpiecznej Rodziny, czyli para starszych ludzi trzymająca bidony z wodą, ubrani na sportowo oraz widok aplikacji Bezpieczny Senior z mapą i zaznaczonymi lokalizacjami
Aplikacja Bezpieczny Senior – historia lokalizacji

Gdzie jest senior? Odpowiedź znajdziesz… w swoim telefonie

Smartwatch z GPS BS.01 idealnie sprawdzi się u starszych osób, które mimo swojego wieku nadal pozostają aktywne i samodzielne, ale z drugiej strony też czasem potrzebują wsparcia i pomocy. Dzięki inteligentnemu zegarkowi i dedykowanej aplikacji, w swoim smartfonie zawsze sprawdzisz dokładną lokalizację Twojego bliskiego. Przejrzysz historię miejsc, w których się znajdował i poznasz trasy, którymi najchętniej się porusza. Smartwatch pełni także rolę zminiaturyzowanego telefonu – odbiera i wykonuje połączenia do 10 osób zapisanych w książce telefonicznej. Oprócz numerów kontaktowych do najbliższych osób, w aplikacji zapiszesz także przypomnienie o lekach oraz ustawisz indywidualne strefy bezpieczeństwa, o których opuszczeniu zawsze zostaniesz poinformowany jako opiekun na swój telefon komórkowy. Jeżeli z Twoim bliskim przez dłuższy czas nie będzie kontaktu, dzięki szybkiemu uruchomieniu funkcji nasłuchu, posłuchasz tego, co dzieje się w otoczeniu seniora. Natomiast jeżeli ważna dla Ciebie osoba znajdzie się w sytuacji zagrożenia lub źle się poczuje, używając jednego guzika SOS, wyśle Ci powiadomienie o pilnej potrzebie pomocy. Wszystkie funkcje zegarka i aplikacji zostały tak zaprogramowane, abyście, razem z bliskim Ci seniorem czuli się komfortowo, pewnie i bezpiecznie. 

Opaska SOS – sposób na bezcenny spokój dla Ciebie i Twoich bliskich

Jeżeli opiekujesz się chorym seniorem lub Twój bliski mieszka sam, ale obawiasz się o jego zdrowie, najlepszym wyborem będzie opaska SOS BS.02 od Bezpiecznej Rodziny. Powodów, dla których warto obdarować seniora takim narzędziem jest naprawdę wiele. Przede wszystkim chodzi jednak o to, aby babcia, dziadek, czy wiekowi rodzice czuli, że w razie potrzeby mogą liczyć na Twoją natychmiastową pomoc. 

Powiadomienie SOS w opasce dla seniora, czyli starszy mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę i kaszkiet, siedzi na wózku inwalidzkim i trzyma za rękę pochylającego się nad nim młodego mężczyznę
Bezpieczny Senior

Widoczny przycisk SOS

Nasza opaska dla seniora jest wyjątkowo prosta w obsłudze – znajdują się na niej jedynie dwa duże przyciski. Jeden z nich – czerwony z napisem SOS to najprostszy sposób na wezwanie pilnej pomocy. Dzięki nieskomplikowanemu designowi masz pewność, że Twój bliski nie będzie miał problemów z obsługą urządzenia. Kiedy senior źle się poczuje i użyje guzika, alarm z informacją o pilnej potrzebie pomocy przyjdzie natychmiast na Twój telefon. Umożliwi Ci to szybką reakcję i wezwanie odpowiednich służb. 

Aplikacja, która chroni seniora

Dedykowana aplikacja, którą stworzyliśmy i którą cały czas staramy się ulepszać, ma za zadanie pomóc Ci w sprawowaniu jeszcze lepszej opieki nad potrzebującym Twojej pomocy seniorem. Funkcja lokalizacji daje Ci pewność, że zawsze dokładnie poznasz miejsce pobytu bliskiej Ci osoby. Co więcej, będziesz miał możliwość zweryfikowania także historii lokalizacji i przebytych tras, co pozwoli Ci upewnić się, że senior nie zapomniał o wizycie lekarskiej, czy ważnym spotkaniu. W aplikacji uruchomisz także dyskretną funkcję nasłuchu, czy ustawisz indywidualne strefy bezpieczeństwa. Dzięki temu na bieżąco wiesz, czy senior opuścił dom, dotarł do lekarza, czy jest bezpieczny na wakacjach. Opaska SOS BS.02 dostępna w naszym sklepie odbiera połączenia telefoniczne i wysyła powiadomienia głosowe, które opiekun otrzymuje natychmiast na swój smartfon. Wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa bliskich Ci osób.

Kup zegarek GPS dla seniora BS.01 lub opaskę dla seniora BS.02 w Sklepie Bezpieczna Rodzina!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー