Pobierz darmową aplikację Gdzie Jest Dziecko na swój smartfon


Dla urządzeń z systemem Android w wersji 4.1 i nowszych
Dla urządzeń z systemem iOS w wersji 10.0.3 i nowszych
Dzięki aplikacji w telefonie możesz w łatwy sposób sprawdzić, gdzie przebywają bliskie Ci osoby. Zobacz na mapie Bliskich oraz przejrzyj historię lokalizacji, gdziekolwiek jesteś. Twój Bliski posiada telefon w sieci Play? Możesz go lokalizować, jeśli zainstaluje na telefonie aplikację mobilną Rodzinne S.O.S i ma dostęp do internetu.

Nie posiadasz smartfona?

Wystarczy przeglądarka internetowa lub SMS, aby korzystać z usługi


W drodze, na zakupach, w kinie - zawsze, gdy nie masz dostępu do Internetu wysyłając bezpłatny SMS z pytaniem o lokalizację.
W domu lub biurze logując się do swojego konta na www.gdziejestdziecko.pl

Rodzinne S.O.S - darmowa aplikacja na telefon Bliskiego

Aplikacja pozwala Bliskiemu na wysyłanie powiadomień S.O.S. w razie niebezpieczeństwa oraz na lokalizowanie go z dokładnością GPS.


Dla urządzeń z systemem Android w wersji 2.3 i nowszych
Dla urządzeń z systemem iOS w wersji 10.0.3 i nowszych
Rodzinne S.O.S. jest rozszerzeniem usługi Gdzie Jest Dziecko o dodatkowe funkcje, które umożliwiają dbanie o bezpieczeństwo tych, o których się troszczysz. W razie zagrożenia Bliski może błyskawicznie wysłać powiadomienia SOS / OK do Ciebie i do osób, które wybierzesz. Dzięki zainstalowanej aplikacji na telefonie Bliskiego możesz go namierzyć z dokładnością GPS.Aplikacja jest wymagana do lokalizacji Bliskiego, który posiada telefon w sieci Play.