Pobierz darmową aplikację Gdzie Jest Dziecko
na swój smartfon


Dzięki aplikacji w telefonie możesz w łatwy sposób sprawdzić, gdzie przebywają bliskie Ci osoby. Zobacz na mapie Bliskich oraz przejrzyj historię lokalizacji, gdziekolwiek jesteś.
Twój Bliski posiada telefon w sieci Play? Możesz go lokalizować, jeśli zainstaluje na telefonie aplikację mobilną Rodzinne S.O.S i ma dostęp do internetu.

Nie posiadasz smartfona?

Wystarczy przeglądarka internetowa lub SMS, aby korzystać z usługi


W drodze, na zakupach, w kinie – zawsze, gdy nie masz dostępu
do Internetu wysyłając bezpłatny SMS z pytaniem o lokalizację.

W domu lub biurze logując się do swojego konta
na www.gdziejestdziecko.pl

Rodzinne S.O.S – darmowa aplikacja na telefon Bliskiego

Aplikacja pozwala Bliskiemu na wysyłanie powiadomień S.O.S. w razie niebezpieczeństwa oraz na lokalizowanie go z dokładnością GPS.


Dla urządzeń z systemem Android
w wersji 2.3 i nowszych
Dla urządzeń z systemem iOS
w wersji 10.0.3 i nowszych
Rodzinne S.O.S. jest rozszerzeniem usługi Gdzie Jest Dziecko o dodatkowe funkcje, które umożliwiają dbanie o bezpieczeństwo tych, o których się troszczysz. W razie zagrożenia Bliski może błyskawicznie wysłać powiadomienia SOS / OK do Ciebie i do osób, które wybierzesz. Dzięki zainstalowanej aplikacji na telefonie Bliskiego możesz go namierzyć z dokładnością GPS.Aplikacja jest wymagana do lokalizacji Bliskiego, który posiada telefon w sieci Play.

Usługa Gdzie Jest Dziecko – innowacyjne rozwiązania dla każdego


Gdzie Jest Dziecko to usługa mająca na celu poprawę poczucia bezpieczeństwa oraz ochronę Twoich bliskich. Szybkie i dokładne lokalizowanie, alerty SOS, namierzanie telefonu, czy możliwość skontaktowania się z dzieckiem, które używa smartwatcha z GPS – nowoczesne technologie nie muszą kojarzyć nam się wyłącznie negatywnie. Rozwiązanie, które stworzyliśmy to dowód na to, że mądre wykorzystywanie innowacyjnych produktów i praktycznych aplikacji może przyczynić się do poprawy komfortu wszystkich użytkowników

Gdzie Jest Dziecko i Bezpieczna Rodzina – wszystko, co powinieneś wiedzieć


Gdzie Jest Dziecko to część większego ekosystemu skupiającego się na poprawie komfortu i jakości życia wszystkich użytkowników, jakim jest Bezpieczna Rodzina. Szeroki zakres naszych stale ulepszanych i rozwijających się usług to gwarancja, że w Bezpiecznej Rodzinie każdy znajdzie coś dla siebie. Nadrzędnym celem usługi Gdzie Jest Dziecko jest ochrona tego, co dla Ciebie najcenniejsze – Twoich bliskich. Wybierając urządzenia dla najmłodszych w naszym sklepie https://bezpiecznarodzina.pl/ oraz pobierając naszą dedykowaną aplikację, masz pewność, że wszystko stale jest pod Twoją kontrolą. W dowolnym momencie na swoim telefonie, tablecie, czy komputerze sprawdzisz, co dzieje się z Twoim synem lub córką. Prześledzisz historię ich lokalizacji, posłuchasz otoczenia, w którym się znajdują, otrzymasz powiadomienie SOS czy zadzwonisz na smartwatch. Ale zegarki z GPS oraz dedykowana aplikacja od Bezpiecznej Rodziny dają Ci dużo więcej możliwości.

Usługa Gdzie Jest Dziecko w Aplikacji Bezpieczna Rodzina i możliwość wysłania z zegarka dziecięcego sygnału SOS, czyli zdjęcie przytulających się matki ubranej w koszulę w kratę i jeansy oraz syna w jasnej bluzce z czerwonym plecakiem na plecach i grafika telefonu z czerwonym powiadomieniem SOS
Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – Alarm SOS
zegarki z GPS GJD.11, czyli zdjęcie różowego i niebieskiego smartwatcha dla dzieci, na monitorach których widać połączenie przychodzące od mamy
Zegarki z GPS. Model GJD.11

Zegarek z GPS – ciekawy gadżet dla każdego dziecka


Jednym z najpopularniejszych modeli zegarków dla dzieci, który można znaleźć w sklepie Bezpieczna Rodzina jest smartwatch GJD.11 . Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych, co sprawia, że przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Kolorowy dotykowy ekran, licznik kroków, czy aparat fotograficzny i nowoczesny design to cechy, obok których nie przejdzie obojętnie żaden młody użytkownik. Zegarek GJD.11 idealnie sprawdzi się dla dzieci od 6 do 12 roku życia. Twoja pociecha kocha innowacyjne rozwiązania i interesuje się nowinkami technologicznymi? Smartwatch z GPS od Bezpiecznej Rodziny będzie idealnym prezentem dla każdego młodego odkrywcy! A jaki pożytek z takiego urządzenia mają rodzice?

Smartwatch z GPS to pewność, że zawsze wiesz Gdzie Jest Dziecko


Dokładną lokalizację zegarka z GPS GJD.11 zapewniają takie źródła jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Dzięki temu, nawet jeżeli Twoje dziecko znajduje się w budynku, czy na terenie zamkniętym, w aplikacji poznasz dokładne miejsce jego pobytu. Smartwatch z GPS od Bezpiecznej Rodziny to także zminiaturyzowany telefon, który wykonuje i odbiera połączenia przychodzące. Dzięki temu, że jako opiekun sam w aplikacji tworzysz książkę telefoniczną, masz pewność, że na zegarek Twojego syna lub córki nie dodzwonią się żadne obce i niepożądane osoby. Twoje dziecko często nie odbiera telefonu? A może uważasz, że jest jeszcze za małe i nie chcesz, by używało smartfona, dlatego zwlekasz z zakupem komórki? Niezależnie od powodu – nasz zegarek oraz usługa Gdzie Jest Dziecko pozwolą Ci pozostać w stałym kontakcie z bliskimi. 

Jeszcze większe bezpieczeństwo z zegarkiem i usługą Gdzie Jest Dziecko


Dedykowana aplikacja nie tylko umożliwi Ci kontakt i lokalizację Twojego syna, czy córki. Wybierając nasz produkt oraz praktyczną usługę zyskujesz o wiele więcej, a Twój telefon staje się prawdziwym centrum dowodzenia i niesienia natychmiastowej pomocy. Jeżeli Twoje dziecko poczuje się zagrożone, czy znajdzie się w niepewnej dla niego sytuacji, za pomocą jednego przycisku wyśle Ci powiadomienie SOS. Nie tylko umożliwi Ci to szybką reakcję – co równie ważne, poznasz także najszybszą trasę dotarcia do Twojego bliskiego. Aplikacja daje Ci możliwość sprawdzenia historii tras oraz lokalizacji, w których znajdowało się w danym czasie Twoje dziecko. Bez problemu uruchomisz nasłuch, czy ustawisz indywidualne strefy bezpieczeństwa, o których opuszczeniu i do których przyjściu, dowiesz się dzięki alertom na Twój smartfon. Gdzie Jest Dziecko w ekosystemie Bezpieczna Rodzina oraz wysokiej jakości produkty dostępne w naszym sklepie to prawdziwy przełom i gwarancja jeszcze lepszej i dokładniejszej kontroli rodzicielskiej.

widok telefonu komórkowego z uruchomioną aplikacją Bezpieczna Rodzina oraz niebieski zegarek GJD.11 na który dzwoni mama i karta SIM w zestawie
Zegarek GPS z aplikacją Gdzie Jest Dziecko i kartą SIM

Chcesz kupić zegarek GPS z aplikacją Gdzie Jest Dziecko?

Przejdź do Sklepu Bezpieczna Rodzina i wybierz zegarek GJD.11!