Najpopularniejsza usługa lokalizacyjna w Polsce


 
Zawsze miej informację o lokalizacji swoich Bliskich. Chroń ich bez względu na to gdzie są, w domu, w pracy czy na wakacjach. Gdzie Jest Dziecko to jedyna w Polsce usługa działająca w trzech technologiach: GSM, GPS i sieci WiFi. Dzięki temu zawsze otrzymasz aktualną lokalizację tych, o których się troszczysz.
 
GPS WiFi GSM

Lokalizacja telefonu

Nie dzwoni? Nie odpisuje? Zobacz na mapie gdzie jest!


 
Chroniona osoba wyraża zgodę na lokalizowanie tylko przy pierwszej próbie lokalizacji. Później nie jest informowana, gdy sprawdzasz gdzie jest. Raz udzielona zgoda, obowiązuje przez cały czas, do chwili jej wycofania przez Bliskiego. Możesz lokalizować Bliskiego za pomocą:
Aplikacji mobilnej
SMS
Konta www
 

Strefy

Wiesz, że Bliski dotarł na miejsce


 
Definiuj obszary, w których Twoi Bliscy przebywają najczęściej i otrzymuj powiadomienie, gdy znajdą się na miejscu lub je opuszczą. Przykładowe strefy dla Twojej Rodziny:
Dom
Praca
Szkoła
 

Powiadomienia OK i SOS

Bliski może powiadomić Cię o zagrożeniu


 
Wezwanie SOS trafi do Ciebie oraz do wszystkich wskazanych wcześniej osób. Do zgłoszenia dołączone zostanie video lub zdjęcie i lokalizacja. Korzystanie z powiadomień OK i SOS jest możliwe po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji Rodzinne SOS na telefonie Bliskiego.
Filmy
Zdjęcia
Powiadomienia
 

Lokalizacja 24h

Zadbamy, abyś otrzymał aktualną lokalizację Bliskiego.


 
Jeśli nie udało się zlokalizować Bliskiego, ponieważ miał wyłączony telefon, będziemy bezpłatnie namierzać go dalej. Otrzymasz SMSa z jego aktualną lokalizacją tak szybko jak to możliwe.
Lokalizacja nieudana ponieważ Bliski wyłączył telefon
 
Automatyczna lokalizacja
 
Bliski włączył telefon
 
SMS z aktualną lokalizacją Bliskiego
 
 

Zacznij lokalizować już dziś!


Wybierz sieć, w ktorej masz telefon

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー