Chroń Swój bagaż podczas podróży.

Zdarzyło Ci się stracić bagaż w trakcie podróży? Zostawić w pociągu torbę z laptopem? Zasnąć w podróży a po przebudzeniu odkryć brak bagażu?  Zapomnieć z tramwaju ważnej dla Ciebie rzeczy? Zostawić w autobusie wymarzony prezent dla dziecka? Uczucie straty jest ogromne, a żal do Siebie o „gapiostwo” jeszcze większy. Chroń więc Swój bagaż podczas podróży.

Taką przygodę miał jeden z pasażerów kolei, który zrelacjonował ją na łamach wyborcza.biz „Środek długiego weekendu, słoneczne popołudnie. Krzysztof Kujawa wsiada do pociągu relacji Poznań – Warszawa. Ma miejsce w wagonie bezprzedziałowym. – Będę mógł wyciągnąć nogi – cieszy się. Wracał z kilkudniowego pobytu, walizkę miał wypchaną po brzegi.

– Była za duża i za ciężka, żebym mógł umieścić ją na półce nad siedzeniem – opowiada. Położył ją więc na przeznaczonym do tego stelażu na końcu wagonu. – Z mojego miejsca mogłem ją obserwować – dodaje. Ale monotonna jazda i kołysanie pociągu sprawiły, że pana Krzysztofa znużyło i… zasnął. Obudził się dopiero w Warszawie. A tam… czekała go niemiła niespodzianka. – Już chciałem wysiadać, gdy nagle zobaczyłem, że mojej walizki nie ma na stojaku! – relacjonuje. – Przeszedłem razem z konduktorem kilka wagonów, ale jej nie znalazłem – dodaje.”

Straty to ponad 10 tysięcy złotych: komputer, kamera, statyw, maszynka do golenia i rzeczy osobiste.

Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Jak zabezpieczyć bagaż lub cenną dla nas rzecz?

Na początek przydatne jest rozpoznanie tematu i przygotowanie się na ewentualność utraty bagażu. Najważniejsze to pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa:

  1. Nie pozostawiać bagażu bez opieki lub w miejscu, w którym nie jest on dla nas widoczny/blisko nas.
  2. Mały bagaż w postaci plecaków, torebek powinniśmy mieć zawsze przy sobie. Nie pozostawiać go bez opieki przy wyjściu do toalety, czy np. wagonu jadalnego w pociągu.
  3. Rzeczy dla nas ważne, cenne jak dokumenty, pieniądze, telefon, tablet, komputer, aparat itp. zawsze powinniśmy mieć przy sobie.
  4. Sprzęt multimedialny jak np. komputer, tablet powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem i zawsze przy nas nie w bagażu głównym.
  5. Pomysłem jest też ubezpieczenie bagażu w firmie ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie bagażu podróżnego ma na celu zabezpieczenie go na wypadek utraty, uszkodzenia lub zniszczenia w czasie podróży.
  6. I na koniec można skorzysta z dostępnych na rynku zabezpieczeń jak kłódki na szyfr, czy nadajnik GPS, który pokaże nam gdzie znajduje się nasz bagaż jeśli stracimy go z oczu lub nam zaginie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Lokalizator GPS zapewni całodobową ochronę ważnym dla Ciebie przedmiotom. Lokalizacja może odbywać się po GPS, sieci GSM (naziemne nadajniki operatorów). Namierzanie jest możliwe za pomocą konta WWW lub smartfona poprzez aplikację mobilną.

Bezpieczny bagaż – nadajnik GPS

Bagaż podczas podróży z lokalizatorem GPS, czyli niebieska walizka stojąca na kółkach na dużej hali z ludźmi oraz widok białego telefonu komórkowego z widokiem z aplikacji od Bezpiecznej Rodziny z mapą, na której zaznaczone są punkty z historii lokalizacji nadajnika GPS

Jak najlepiej chronić cenne rzeczy – czyli bezpieczny bagaż podczas podróży

Podróże publicznym transportem są coraz wygodniejsze, a my wyjeżdżamy coraz częściej i chętniej. Warto pamiętać, że nie umyka to uwadze złodziei i kieszonkowców. Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że coraz lepiej możemy zadbać nie tylko o bezpieczeństwo naszych bliskich, czy swojego domu, ale także o wszystkie nasze cenne rzeczy. Wypełniona po brzegi walizka, torba z komputerem, czy plecak, mogą podczas podróży z łatwością zostać skradzione, zwłaszcza w momencie, kiedy roztargnieni, zmęczeni, czy podekscytowani wycieczką na chwilę spuścimy nasze rzeczy z oczu. Zdarza się również, że sami o naszym pakunku zapominamy – zostawiamy go w autobusie, czy pociągu i przypominamy sobie o nim, kiedy jest już za późno. Jak zatem zabezpieczyć bagaż podczas podróży? To proste! Wystarczy umieścić w nim mini GPS od Bezpiecznej Rodziny.

Kobieta w jeansach, różowej bluzce, z długimi brązowymi włosami kuca przy walizce i patrzy na kilkuletnią dziewczynkę ubraną w szarą bluzkę pakującą rzeczy do torby, obok której siedzi przyglądający się całej sytuacji młody mężczyzna w jasnej bluzce i w jeansach oraz widok lokalizatora mini GPS od Bezpiecznej Rodziny

Lokalizator personalny mini GPS GJD.04 

Bezpieczna Rodzina to rozbudowany ekosystem, który został stworzony do ochrony dzieci, rodziców, seniorów, zwierząt, domu oraz cennych i ważnych dla Ciebie rzeczy. Jednym z produktów dostępnych w naszym sklepie jest mini GPS GJD.04 – lokalizator personalny, dzięki któremu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego bagażu. Za pośrednictwem prostej w obsłudze aplikacji mobilnej zawsze sprawdzisz dokładną lokalizację swoich rzeczy, a nawet posłuchasz tego, co dzieje się w ich otoczeniu. Ale to nie wszystko.

Torebka, duży i mały bagaż podczas podróży… co jeszcze możesz chronić z mini GPS?

Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na wakacje, czy w podróż służbową, mini GPS posłuży jako doskonała ochrona dla Twoich rzeczy. Wystarczy, że do torby włożysz nasze urządzenie, które łącząc się z Twoim telefonem, w dowolnym momencie poinformuje Cię o tym, gdzie znajduje się Twoja walizka. Gdy dotrzesz na miejsce, lokalizator może posłużyć Ci także w innych celach – włożysz go do etui z dokumentami, małej torebki, przypniesz do kluczy lub portfela, czy zabezpieczysz nim swoje dzieci bawiące się na plaży lub korzystające z uroków zimy na stoku narciarskim. Nasz niewielki lokalizator ma naprawdę wiele zastosowań! Twój bagaż podczas podróży może być bezpieczny – wystarczy wybrać mini GPS GJD.04!

Czarny mini lokalizator GPS GJD.04 oraz pudełko od urządzenia na jasnym tle

Funkcje mini lokalizatora GPS, czyli dlaczego Twój bagaż podczas podróży może być bezpieczny

Mini GPS GJD.04 od Bezpiecznej Rodziny oraz dedykowana, polska aplikacja to pewność, że zawsze wygodnie sprawdzisz, gdzie znajdują się Twoje rzeczy. Sam decydujesz, z jaką częstotliwością urządzenie ma być lokalizowanie. Mini GPS posiada przycisk SOS – jeżeli ktoś znajdzie Twój zgubiony bagaż i użyje guzika, powiadomienie o lokalizacji oraz informacja z najszybszą trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie. W aplikacji z łatwością uruchomisz funkcję nasłuchu, dzięki której będziesz mógł posłuchać tego, co dzieje się w otoczeniu Twoich zaginionych rzeczy. Wszystkie informacje, łącznie z historią lokalizacji masz zawsze pod ręką – w swoim smartfonie.
Bagaż podczas podróży, ważne dokumenty, laptop, walizka podręczna – wszystkie te rzeczy możesz mieć zawsze na oku. Prawda, że wygodne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー