Aplikacja Bezpieczna Rodzina – wszystko pod Twoją kontrolą

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to jedyne oprogramowanie w Polsce, które pozwoli na lokalizowanie Twojego dziecka, babci, dziadka, zwierzaka czy samochodu. W jednym miejscu, w razie braku kontaktu z bliskimi, możesz sprawdzić ich aktualne miejsce pobytu. Już ponad milion użytkowników zdecydowało się na pobranie aplikacji Bezpieczna Rodzina ze sklepu Google.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina –  bezpieczeństwo najbliższych

Dzięki tej usłudze nie będziesz się już musiał martwić o swoich najbliższych, zwłaszcza, gdy będziesz przebywał z dala od nich. Aplikacja Bezpieczna Rodzina pozwala na korzystanie z sześciu różnych usług do lokalizowania dziecka, seniora, zwierzęcia, auta, przedmiotów oraz monitoringu domu. Oprogramowanie działa na zasadzie łączenia sprzętu lokalizacyjnego, jak na przykład zegarek z GPS, oraz telefonu. Oprócz sprawdzenia na urządzeniu mobilnym lokalizacji, możesz wysłać natychmiastowy sygnał SOS.

6 obszarów aplikacji bezpieczna rodzina

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – najpopularniejsza usługa Gdzie jest Dziecko

Najczęściej wybieraną przez naszych Klientów usługą jest Gdzie Jest Dziecko. Gwarantuje ona, że zawsze dowiesz się o aktualnym miejscu pobytu Twojej pociechy. Dodatkowo, dzięki aplikacji będziesz mógł zadzwonić do swojego dziecka. Wystarczy, że będzie miało ono zegarek z lokalizatorem GPS. Dzięki temu nie będziesz już musiał się o syna czy córkę, gdy rozładuje im się telefon. Niewątpliwym plusem usługi jest także możliwość wyznaczenia stref bezpieczeństwa i otrzymywanie powiadomień za każdym razem, kiedy Twoje dziecko je opuści.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – bezpieczeństwo Twojego rodzica lub dziadka

W natłoku codziennych obowiązków coraz trudniej znaleźć czas na odwiedziny ważnych dla nas osób, zwłaszcza jeśli trzeba pokonać wiele kilometrów. Jeżeli jednak zależy Ci na stałym kontakcie z bliskimi, warto zainstalować aplikację Bezpieczny Senior. Usługa ta daje możliwość sprawdzenia, gdzie znajdują, a także jak się czują Twój dziadek i babcia. Zegarek GPS połączony z aplikacją posiada funkcję, która może uratować życie. Heart Rate Detection sprawdza tętno seniora, a także przypomina o zażyciu leków. Co więcej, w sytuacji awaryjnej Twój dziadek może wysłać Ci sygnał SOS. Dzięki temu, że będziesz mógł szybko zareagować, staniesz się spokojniejszy o zdrowie najbliższych.

Bezpieczne zwierzę – brak zmartwień o pupila

Aplikacja Bezpieczna Rodzina oferuje także usługę lokalizującą Twojego kota lub psa. Już ponad połowa z nas mieszka z pupilem, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny, dlatego tak bardzo zależy nam na ich bezpieczeństwie. Koty lubią chodzić własnymi ścieżkami, a psy poznawać nowe zakamarki w parku. Rozwiązaniem tego problemu będzie niewielki lokalizator GPS przyczepiony do obroży pupila. Dzięki aplikacji Bezpieczne Zwierzę będziesz mógł sprawdzić jego położenie w swoim telefonie.

Gdzie jest auto – spokój Twój pojazd

Aplikacja Bezpieczna Rodzina dba także o Twój spokój, kiedy mowa o cennej rzeczy, jaką jest samochód. Dzięki nadajnikowi GPS będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twoje auto. To idealne rozwiązanie na wypadek kradzieży. Aplikacja poinformuje Cię nawet, jaką trasą ktoś się poruszał oraz z jaką prędkością jechał. Inna zaletą usługi Gdzie Jest Auto jest możliwość kontroli bezpieczeństwa Twoich najbliższych, którzy wyruszyli w trasę – będziesz mógł sprawdzić czy bezproblemowo dotarli na miejsce.

Ekrany aplikacji gdzie jest auto

Aplikacja Bezpieczna Rodzina chroni Twój dom

Czujnik dymu, gazu, czy otwierania okien. Kamery zewnętrzne i wewnętrzne – wszystkie te urządzenia znajdziesz w ramach usługi Bezpieczny Dom. Dzięki kamerom możesz dokładnie obserwować Twój dom oraz najbliższe otoczenie, takie jak ogród i podjazd. Masz także możliwość sprawdzenia tego, co się dzieje w środku Twojego domu w czasie rzeczywistym przez 24/7, tylko z poziomu swojego smartfona. Inteligentne czujniki czadu, dymu, gazu, czy zalania wyślą powiadomienie o zagrożeniu na Twój telefon i w porę ostrzegą Cię przed niebezpieczeństwem.

Całodobowa ochrona cennych rzeczy

Dzięki lokalizatorowi personalnemu oraz aplikacji nie musisz się już martwić o wartościowe przedmioty. Przydatne będzie to także w przypadku zapominalskich osób, które często gubią klucze do mieszkania lub samochodu, telefon czy portfel. Wystarczy do tego przedmiotu doczepić lokalizator i w telefonie można szybko sprawdzić, gdzie się znajduje dana rzecz. Koniec z martwieniem się o takie drobiazgi.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – kompleksowe zabezpieczenie wszystkich najważniejszych rzeczy

Ponad milion zadowolonych Klientów wybrało aplikację Bezpieczna Rodzina oraz produkty, które zapewniają komfort i spokój. To jedyne tego typu rozwiązanie, które pozwala na sprawdzenie bezpieczeństwa Twoich dzieci, dziadków, zwierzęcia oraz monitoringu domu, auta czy cennej rzeczy, za pomocą jednej aplikacji w telefonie. Nie potrzebujesz już kilku oddzielnych programów do kontrolowania wszystkiego, co dla Ciebie cenne. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Bezpieczna Rodzina ze sklepu Google Play lub App Store i możesz cieszyć się spokojem oraz komfortem! 

Chcesz kupić urządzenie z aplikacją Bezpieczna Rodzina?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー