Twoje dziecko gra w Pokemon GO?
Poznaj 5 sposobów, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

Widok ścieżki w lesie i zaznaczone na niej dwie postacie w białych dymkach z gry Pokemon GO oraz dłoń trzymająca ciemny telefon komórkowy ze screenem z gry

Nowa gra Pokemon GO wyciąga ludzi z domów. Aby złapać Pokemona, należy wyjść na zewnątrz. To na pewno lepsze dla Twojego dziecka, niż siedzenie cały dzień przed telewizorem i oglądanie bajek. Niemniej jednak ma też swoje minusy. Jak się ich pozbyć?

Jeżeli Twoje dziecko wychodzi na dwór, aby pograć w Pokemon GO, koniecznie porozmawiaj z nim o tym, na co powinno zwracać uwagę. Poniżej krótka ściąga.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina monitorująca bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich

1. Patrz gdzie idziesz!

Dziecko grające w Pokemon GO przy ulicy, czyli kilkuletni chłopiec ubrany w szarą bluzę, stoi tuż przy trasie samochodowej i patrzy w telefon

Gra wymaga chodzenia i patrzenia w urządzenie, na którym się gra. Wystarczy chwila nieuwagi, aby spaść z krawężnika, wpaść pod samochód lub do fontanny. Uczul Twoje dziecko, niech rozgląda się dookoła, bo niechcący może wejść na ulicę na czerwonym świetle.

Niech nie gra podczas jazdy na rolkach, rowerze czy deskorolce. Takie przykłady można mnożyć bez liku, ale przecież nie o to nam chodzi. Ruch na świeżym powietrzu jest zdrowy, ale ważne, by był też bezpieczny.

 

2. Zawsze pytaj dziecka gdzie idzie grać!

Zamaskowany człowiek w bluzie wyciągający przed siebie rękę i dwie ikony czerwonych dymków, w których znajdują się białe wykrzykniki

Dziecko wychodząc powinno Cię poinformować gdzie idzie. Jeżeli tego nie zrobi, sam się o to zapytaj. Pamiętaj, że gra jest ogólnie dostępna i nawet źli ludzie mogą z niej korzystać, aby zwabić je w jakieś miejsce.

Kiedy na dworze robi się ciemno, najlepiej niech wróci do domu, albo niech chodzi w grupie, najlepiej z kimś dorosłym.

 

 

3. Skorzystaj z aplikacji Gdzie Jest Dziecko!

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko, czyli wyciągnięta dłoń na tle jasnego mieszkania, trzymająca ciemny telefon komórkowy, na którym widoczny jest screen z aplikacji z mapą i podaną lokalizacją dziecka

Tutaj bardzo przydatna okazuje się aplikacja Gdzie Jest Dziecko, dzięki której zawsze dowiesz się, gdzie jest Twoje dziecko.

Koniecznie załóż strefę w miejscu, gdzie dziecko gra. Dzięki temu zawsze, gdy się w niej pojawi lub z niej wyjdzie, dostaniesz powiadomienie sms.
Pobierz aplikację na swój telefon.

 

 

4. Pobierz aplikację Rodzinne S.O.S na telefon dziecka!

Widok jasnych mebli, na tle których widoczna jest dłoń trzymająca telefon komórkowy, na którym jest screen z aplikacji Rodzinne S.O.S z mapą i lokalizacją dziecka oraz ikona wykrzyknika w czerwonej chmurce

Dzięki tej aplikacji Twoje dziecko łatwo i szybko wyśle do Ciebie wiadomość S.O.S w razie niebezpieczeństwa lub OK, gdy wszystko w porządku.
Pobierz aplikację na telefon dziecka.

 

 

5. Nie zapomnij o czymś do picia i nakryciu głowy!

Dziecko na plaży, czyli chłopiec bez koszulki z okularami przeciwsłonecznymi i niebieskim kapeluszem, trzymający w dłoni płyn do opalania

Jest lato, a dni bywają upalne. Kiedy Twoje dziecko gra, zapomina o tym, jak długo przebywa na słońcu. Koniecznie daj mu coś do picia, na przykład butelkę wody. Nakrycie głowy też się dziecku przyda, tak samo, jak i jego postaci w grze.

A teraz kolej na rodziców, bo Pokemon GO jest nie tylko dla dzieci. Zasady te same, tylko niech ktoś Bliski zawsze wie, gdzie jesteś.

 

Lokalizuj swoje dziecko o każdej porze

Dyskretna lokalizacja i wiedza, gdzie jest Twoje dziecko w każdym momencie, kiedy nie wiesz co się z nim dzieje… to możliwe. Ba! Nawet bardzo proste! Wystarczy zajrzeć do sklepu Bezpieczna Rodzina i wybrać wodoodporny smartwatch z GPS GJD.06. Nasz zegarek nie jest zwykłym czasomierzem – dzięki dedykowanej aplikacji, w której zawsze sprawdzisz lokalizację dziecka, przejrzysz historię miejsc, w których przebywało, czy, wykorzystując funkcję nasłuchu, posłuchasz, co dzieje się w otoczeniu Twojego syna lub córki, urządzenie staje się doskonałym sposobem na zadbanie o jeszcze lepszą kontrolę rodzicielską. Ponieważ dziecko nie wie, kiedy jest lokalizowane, ani kiedy rodzic słucha, czy nie dzieje się nic niepokojącego, troszczysz się o swoją pociechę bez narażania się na zarzuty o zbyt częsty nadzór. Smartwatch GJD.06 to także zminiaturyzowany telefon, który dzwoni i odbiera połączenia od 10 kontaktów, które rodzic zapisuje w aplikacji. To oznacza, że na zegarek Twojego dziecka nie dodzwoni się żadna niepowołana osoba. Jeżeli Twój syn lub córka coraz częściej samodzielnie wychodzą na spotkania ze znajomymi, czy grać w Pokemon GO, inteligentne urządzenie z GPS może okazać się nieocenione!

Dłonie kobiety trzymające ciemny telefon komórkowy, na którym widoczna jest mapa z zaznaczoną trasą oraz miniatura zdjęcia małych dzieci w kaskach i z plecakami szkolnymi, jadących na hulajnogach w letni dzień

Gadżet dla każdego dziecka

Model GJD.06 od Bezpiecznej Rodziny to nie tylko dobry sposób na ochronę. To także świetny gadżet dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Dlaczego warto podarować go najmłodszym? Dzięki temu, że jest wodoodporny, dziecko nie musi pamiętać, aby zdjąć go do mycia rąk. Może bez problemu nosić go na plaży, czy korzystać z niego podczas zimowego szaleństwa na stoku. Każdy miłośnik technologii (i nie tylko, bo nasze zegarki są dla każdego!), doceni kolorowy, dotykowy wyświetlacz, licznik kroków, budzik i grę logiczną. Kolorowa obudowa i nowoczesny design to dodatkowe atuty, na które nie można nie zwrócić uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー