Telefon + lokalizacja – ubieralny lokalizator dla dzieciaków.

4„Ubieralne technologie” kojarzone są zwykle ze inteligentnymi zegarkami lub bransoletkami fitness. Dla dzieci również tworzone są takowe produkty, ale dużo częściej raczej w formie monitoringu ich lokalizacji. Technologie mobilne umożliwiają już przygotowanie niewielkich naręcznych systemów do śledzenia, do grona sprzęcików do lokalizacji najmłodszych dołącza Wristy – mały telefon na rękę z funkcją lokalizacji.

Obraz1

Rynek ten ma ogromny potencjał, gdyż każdy rodzic chce mieć podgląd sytuacji i wiedzieć, gdzie ich pociecha się znajduje. Troska o dziecko jest ogromna, więc i zainteresowanie takimi produktami bardzo duże. Na potrzeby rodziców Wristy zaprojektowano dla malutkich dzieci w wieku przedszkolnym i wczesno-szkolnym telefon z funkcją lokalizacji. Lokalizację można obserwować na ekranie smartfona, tableta lub strony www i oczywiście w czasie rzeczywistym. Producent przygotował na obudowie specjalne przyciski „One Step Direct Call”, który rodzic może wcześniej zaprogramować – możliwość wybrania czterech numerów do najbliżych osób. Dzięki którym dziecko może wybierać i dzwonić tylko na te cztery numery.

wristy_08

 

Dodatkowo Wristy posiada przycisk SOS, po jego naciśnięciu dziecko łączy się od razu z numerem 112.

Możemy definiować obszary, w których chcemy widzieć, że dziecko przebywa najczęściej i otrzymywać powiadomienie, gdy znajdzie się na miejscu lub je opuści. Jeśli nie uda się zlokalizować dziecka ponieważ miał wyłączony telefon Wristy lub znajdował się poza zasięgiem, system będzie bezpłatnie namierzać go dalej. Otrzymamy SMSa wraz z jego aktualną lokalizacją, gdy tylko ponownie pojawi się w zasięgu.

Gadżet jest bardzo lekki. Dostępny w czterech kolorach.  Dzieci będą taką formę ochrony chętniej nosiły na swoich rączkach, choć mogą nosić go także na szyji lub bezpośrednio w plecaku. Model na jednym ładowaniu wytrzyma do 36 godzin.

3

Telefon jest dostępny w czterech kolorach. Sam wybierz, który będzie najlepszy dla Twojego dziecka:

14

Masz dodatkowe pytania? skontaktuj się z nami: [email protected] lub zadzwoń: +48 91 887 10 01

Telefon z funkcją lokalizacji  czytaj więcej: www.gdziejestdziecko.pl/wristy

Kup Wristy w promocyjnej cenie: sklep.bezpiecznarodzina.pl/lokalizacja-osob/16-wristy.html

Jedno przemyślenie nt. „Telefon + lokalizacja – ubieralny lokalizator dla dzieciaków.

  1. Spir pisze:

    Fajny pomysł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー