Technologia uspokaja

Twoje pierwsze zakupyWszyscy się o Ciebie martwią, bo od kiedy spodziewasz się dziecka, musisz myśleć za dwoje. Teraz nie tylko Twoje zdrowie się liczy, ale też Twojego dziecka. Nie możesz się denerwować. Pokażemy Ci kilka sytuacji, które mogą się zdarzyć każdego dnia i sposoby na to, jak zmniejszyć wynikający z nich stres.

Spokój przez telefon

Włączone żelazko, otwarte okno, czy przysłowiowy czajnik na gazie mogą popsuć dzień, kiedy jesteś poza domem. Czasem tylko myślenie o nich wystarczy, by się zdenerwować. A skoro spodziewasz się dziecka, musisz tego unikać. Wyjmujesz telefon i sprawdzasz podgląd na żywo ze swojego domu. I teraz wszystko jest jasne – kurki z gazem zakręcone, okno zamknięte. Aplikacja Bezpieczny Dom i połączone z nią kamery właśnie uratowały Twój dzień.

Parkingowy pomocnik

Wychodzisz z domu, jedziesz do centrum handlowego. Po kilku chwilach krążenia po parkingu znajdujesz miejsce. Dobrze wiesz jak będzie – za kilka godzin wrócisz z zakupów i nie będziesz mogła znaleźć auta. A gdyby był sposób, żeby znaleźć swój samochód i przestać krążyć po parkingu? To możliwe dzięki Gdzie Jest Auto. Aplikacja połączona z nadajnikiem podłączonym do auta. Jedno kliknięcie w aplikację, a Twój samochód zostanie namierzony. Aplikacja wyznaczy też do niego najszybszą drogę. Wygoda przede wszystkim.

Informator na odległość

OczekiwanieUmawiasz się na kawę z przyjaciółką i właśnie wybija godzina spotkania. Czekasz już w umówionym miejscu. Mijają kolejne minuty, a ona nie przychodzi. Nie odpisuje też na SMSy, ani nie odbiera telefonu. Przecież nigdy wcześniej tak nie robiła! Musiało się coś stać! W głowie tworzą Ci się kolejne tragiczne scenariusze. A przecież nie możesz się denerwować. W takiej chwili uruchamiasz na telefonie aplikację Gdzie Jest Dziecko. Po kilku sekundach wiesz już, gdzie jest koleżanka, na którą czekasz. I to z dokładnością nawet do kilku metrów. Teraz możesz się uspokoić, bo wiesz, że wszystko jest w porządku i po prostu stoi w korku. Chowasz telefon i cierpliwie czekasz na przyjaciółkę.

Przycisk spokoju

Przyjaciółka w końcu przyjeżdża i idziecie na zaplanowaną kawę. Czas mija szybko, więc zapominasz się. Nie odbierasz telefonu, ani nie odpisujesz na SMSy. Tymczasem w domu ktoś się zamartwia. Przecież coś Ci się mogło stać! Jest sposób by kontakt między jednym telefonem, a drugim skrócić nawet do 3 sekund. Uruchamiasz aplikację „Rodzinne S.O.S.” i jednym przyciskiem wysyłasz informację o ewentualnym zagrożeniu lub zasłabnięciu. Ten sam alarm otrzyma nie tylko najbliższa Ci osoba, ale także odpowiednie służby. Czujesz się dobrze, ale z jakiegoś powodu wiesz, że się spóźnisz? Za pośrednictwem aplikacji wyślij komunikat, że wszystko jest OK.

Opanowałaś już sposoby na radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami? Mamy nadzieję, że tak! Pamiętaj, że aplikacje mobilne są po to, by Ci pomóc i powinnaś im czasem zaufać. Dzięki temu możesz zyskać więcej, niż tylko święty spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー