Technologia na zdrowie

Technologia na zdrowieChcesz poprawić swoją kondycję po zimie? Wiosna to idealny moment! Chęci są, ale czy wystarczy motywacji? Jeśli wątpisz w swoją silną wolę to dziś przedstawimy aplikacje, które pomogą Ci w treningu.

Endomondo

Przebiegłeś wyznaczoną trasę? Dałeś z siebie wszystko bijąc rekord? Pochwal się! Każdy kto często korzysta z Facebooka i ma aktywnych znajomych nastawionych na mobile musiał widzieć ich powiadomienia z Endomondo. Czynnik społecznościowy jest tu równie ważny jak ten zdrowotny. Poza pokonanym dystansem, aktywni mają możliwość zmierzenia spalania kalorii i stopnia odwodnienia. No i oczywiście trasa wytyczana jest przy pomocy technologii GPS (podobnie jak w naszej usłudze Gdzie Jest Auto).

endomondo

Calorie Counter

Kalorie – zmora każdego, kto próbuje zrzucić zbędne kilogramy. Mądre głowy wpadły na pomysł, by wspomóc walczących o dobrą formę. Calorie Counter to aplikacja, dzięki której nie musisz już obliczać, ile kalorii przyjmujesz przy każdym posiłku. Wystarczy, że wybierzesz składniki tego co właśnie jesz, a program sam poda wynik. Dodatkowo możesz zeskanować kod QR z produktu, który chcesz kupić by dowiedzieć się jaka jest ich wartość kaloryczna. Aplikacja nie tylko dla aktywnych, choć niestety polscy użytkownicy mogą mieć problem ze skorzystaniem z czytnika kodów. Nie przeszkadza to jednak używać większości funkcjonalności.

myfitnesspal

Aerobiczna Szóstka Weidera

Zastanawialiśmy się, jaki zestaw ćwiczeń jest jednym z najpopularniejszych i stwierdziliśmy, że to musi być „Szóstka Weidera”. Forsowny, ale popularny przez dobre dostosowanie do możliwości początkujących trenujących. Program przeznaczony jest dla tych, którzy chcą poprawić swoje mięśnie brzucha oraz górne partie nóg. Jak przy każdych ćwiczeniach, kluczem do sukcesu jest systematyczność. I w tej pomoże prosta aplikacja „Aerobiczna Szóstka Weidera”, w której nie tylko zaplanujemy harmonogram oraz ilość powtórzeń, ale także zobaczymy jak poprawnie wykonać kolejne zestawy ćwiczeniowe.  Uwaga: Tylko dla zmotywowanych!

Weider

Fitness Buddy

Chcesz schudnąć albo poprawić formę, ale nie masz czasu i pieniędzy na trenera lub karnet na siłownię? Dzięki aplikacji Fitness Buddy zainstalujesz trenera na swoim telefonie. Aplikacja przeprowadzi Cię od początku do końca przez wybrany program ćwiczeniowy. Dodatkowo możesz też rejestrować swoją wagę i wymiary ciała. Cóż więcej potrzeba, by zacząć ćwiczyć?

Fitness Buddy

Runtastic

Podobnie jak Endomondo, aplikacja skierowana jest głównie do biegaczy. Różni się jednak od niej technologią wykorzystywaną przy pokazywaniu trasy. W Runtastic wytyczoną drogę zobaczysz w technologii 3D. Trójwymiarowy model ulic i budynków, obok których się przebiegło, wygląda bardzo ciekawie i wręcz motywująco. Poza wizualizacją użytkownik może pochwalić się wynikiem na portalach społecznościowych oraz poznać typowe dla takich aplikacji wskaźniki, takie jak licznik spalonych kalorii, przebiegniętego dystansu czy czas treningu.

runtastic

Jeżeli można wybrać najlepszy czas na zmiany, powinna to być właśnie wiosna. Nie ma na co czekać tylko instalować aplikację, wkładać strój i ćwiczyć! No i oczywiście z wynikiem na Facebooka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー