Sprawdź jakim kierowcą jesteś! Zrób psychotest

Sprawdź, jakim kierowcą jesteś psychotest, czyli zdenerwowany mężczyzna w niebieskiej koszuli za kierownicą samochoduJeździsz, obserwujesz, komentujesz, są chwile kiedy się „wściekasz”  /na innych, oczywiście/. A czy wiesz, jakim ty jesteś typem kierowcy? Sprawdź się! Przy okazji dowiesz się też, czy masz samochód odpowiedni dla Ciebie.

Krytykujemy innych, a jednocześnie jesteśmy dumni ze swoich umiejętności kierowania autem, jak jest naprawdę?  Zapewne szukasz odpowiedzi na nurtujące cię pytanie, jako jakiego kierowcę mogą postrzegać cię inni. Dowiesz się tego po rozwiązaniu  quizu. Wyniki mogą być zaskakujące i – kto wie – może nawet skłonią cię do wprowadzenia zmian: w stylu jazdy, a nawet… w modelu auta – na bardziej dopasowane do twojego profilu kierowcy. Zatem – zaczynamy!

Jak prowadzisz samochód?

a) spokojnie i z rozsądkiem

b) sprytnie! żeby omijać wszelkie przeszkody

c) szybko! uwielbiam prędkość

Który z tych filmów wybierzesz na wieczorny seans?

a) Człowiek z blizną

b) jedną z części Harry’ego Pottera

c) Szybcy i wściekli

Które słowo najbardziej do Ciebie pasuje?

a) ciekawość

b) równowaga

c) spontan

Znajomi uważają Cię za osobę…

a) odważną i silną

b) spokojną i rozsądną

c) szaloną i wesołą

Wybierz najlepsze miejsce na wakacje:

a) cichy domek gdzieś nad jeziorem

b) dzika puszcza

c) Ibiza! albo inna imprezowa wyspa

Twój ulubiony gatunek muzyki to:

a) latynoskie rytmy

b) rock

c) techno

Jak najchętniej spędzasz wakacje?

a) czytam książki, odpoczywam…

b) impreza za imprezą!

c) wyruszam na spotkanie przygodzie

Jakie masz plany na przyszłość?

a) będę podróżować i zdobywać świat

b) będę się bawić dopóki starczy mi sił

c) założę rodzinę i kupię dom

Podoba Ci się pewna osoba. Jak jej zaimponujesz?

a) okażę dużo czułości i namiętności 🙂

b) pokażę, że przy mnie nie musi niczego się bać

c) rozbawię ją do łez!

Dziękujemy za rozwiązanie quizu! Zachęcam do przeczytania jakim kierowcą jesteś 🙂

Jeśli miałeś najwięcej odpowiedzi A:Uśmiechnięta blondynka pokazująca kciuk do góry za kierownicą w samochodzie

Jesteś kierowcą, który ma za sobą tysiące godzin za kółkiem. Zazwyczaj bez skłonności do brawury, ale zdarzają Ci się chwile zapomnienia i nie zawsze mierzysz siły, czyli możliwości auta, na zamiary. Znaki drogowe zauważasz, choć nie zawsze przestrzegasz ich nakazów czy zakazów. Starasz się przewidywać i myśleć za innych – z różnym skutkiem. Masz swoje pasje i zasady: widać to po wypielęgnowanym kokpicie, starannie ułożonych zakupach w bagażniku i pragmatycznym podejściu do wyboru auta, którym jeździsz: stawiasz na niezawodność.

Cenisz sobie praktyczne rozwiązania, a skoro okres szaleństw masz za sobą, umiesz docenić innowacyjność i aspekty ekonomiczne. Szosowy Wyga nie zawaha się przed zakupem jedynego na rynku hybrydowego modelu kombi a do największego i najdłuższego bagażnika w segmencie C dorzuci jeszcze i tak praktyczne rozwiązanie, jak dotację Unii Europejskiej na zakup nowych samochodów. Dla Szosowego Wygi takie auto jak luksusowy Aston Martin to świetna zabawka – byle jednak nie była jego własnością i nie generowała kosztów utrzymania 🙂

Jeśli miałeś najwięcej odpowiedzi B:Jakim kierowcą jesteś, test, czyli młody mężczyzna w blond włosach, w szarych spodniach, jasnej koszuli i ciemnym krawacie, stoi przy ciemnym samochodzie i opiera się o niego prawą ręką

Jesteś kierowcą szybkim, ale nienarwanym. Jeździsz zdecydowanie, auto prowadzisz pewnie, płynnie wyprzedzszasz (najczęściej przepisowo).
Twój samochód poznaje się albo po tym, że to wypolerowane na błysk, nowoczesne cacko z lasem anten doczepionych do nadwozia, albo po tym, że spod grubej warstwy błota na karoserii prześwituje jedynie przetarta szmatką tablica rejestracyjna.

Jesteś typem osoby która stawia na auto w pierwszej kolejności niezawodne, a dopiero potem reprezentacyjne. To dlatego wyróżnić można dwa skrajne podtypy: perfekcjonistów w lśniących cackach oraz pasjonatów pieniądza, dla których wygląd firmowego pojazdu nie ma większego znaczenia. Przy wyborze samochodu kierujesz się najczęściej bardzo praktycznymi kryteriami: ceną, kosztami eksploatacji i bezawaryjnością. Dopiero w dalszej kolejności zwracasz uwagę na reprezentacyjność wozu.

Jeśli miałeś najwięcej odpowiedzi C:

Jesteś kierowcą szybkim, najczęściej narwanym – i to niezależnie od wieku, choć z upływem lat refleks maleje i poziom adrenaliny skacze nieco wolniej. Pod maską szukasz nie tyle liczby koni mechanicznych, co wigoru silnika, który musi być co najmniej tak samo zrywny jak Ty. Manewr wyprzedzania (również ten z nieprzepisowej, prawej strony) wykonujesz automatycznie – zmieniając tym samym pas ruchu w tempie, którego nie powstydziłyby się tłoki w silniku Twojego auta.

Potrzebujesz auta zrywnego, choć niekoniecznie musi to być samochód rajdowy. Grunt, aby można było się nim zwinnie poruszać po drogach. Raczej nie spojrzysz w kierunku auta hybrydowego czy z instalacją LPG. 

Młody mężczyzna w jeansach i czerwonej koszulce, w dużych okularach trzyma kierownicę od samochodu i udaje, że prowadzi auto, lewitując na białym tle

Wiarygodność i bezpieczeństwo pod opieką Twojego operatora, sprawdź: www.gdziejestauto.pl

Dowiedz się Gdzie Jest Auto zawsze gdy potrzebujesz: www.gdziejestauto.pl/jak-zaczac

Bliski przekroczy dozwoloną prędkość? Dostaniesz sygnał na komórkę: www.gdziejestauto.pl/pobierz-aplikacje

To, jakim kierowcą jesteś, ma ogromne znaczenie

Niezależnie od tego, jaki jest Twój styl jazdy i preferencje co do prędkości, pamiętaj – najważniejsze jest bezpieczeństwo, zarówno Twoje, jak i innych użytkowników ruchu drogowego. To, jakim kierowcą jesteś, przyczynia się pośrednio i bezpośrednio do stylu jazdy także innych osób na trasie. Przestrzeganie zasad kultury, zdejmowanie nogi z gazu i jazda z dozwoloną prędkością powinny być priorytetem dla każdej osoby, która wsiada za kierownicę samochodu. Co jeszcze powinno być istotne dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego? Oczywiście bezpieczeństwo auta! Naprzeciw tego typu potrzebom wychodzi Bezpieczna Rodzina – nasz nadajnik GPS do auta BA.02 oraz dedykowana aplikacja to pewność, że Twój samochód masz zawsze na oku!

Jakim kierowcą jesteś, kiedy nie prowadzisz auta?

Oczywistym jest fakt, że o samochód należy dbać. Aby przyjemnie i bezpiecznie się go użytkowało, sprawność auta raz na jakiś czas należy sprawdzać w wyspecjalizowanym warsztacie. Odkurzanie, odwiedzanie myjni, czy odświeżanie tapicerki, to zabiegi, dzięki którym pojazd nie tylko lepiej wygląda, ale także lepiej i przyjemniej się go użytkuje. A czy zastanawiałeś się kiedyś, jakim kierowcą jesteś, kiedy Twój samochód stoi zaparkowany lub gdy pożyczasz go bliskim? Aby mieć pewność, że jesteś odpowiedzialnym właścicielem auta, warto wyposażyć je w lokalizator GPS, którego funkcje znacznie poprawią Twój komfort i odpowiednio zabezpieczą Twój pojazd.

Mężczyzna za kierownicą samochodu oraz widok telefonu ze screenem z aplikacji Gdzie Jest Auto, na którym widać historię przejechanych tras na dwóch mapach

Do czego służy GPS do auta BA.02 od Bezpiecznej Rodziny?

Nadajnik GPS i dedykowana aplikacja to połączenie, które pozwoli Ci mieć stały dostęp do tego, co dzieje się z Twoim samochodem. Lokalizacja 24/7 w czasie rzeczywistym i możliwość sprawdzenia, w którym miejscu dokładnie zaparkowałeś samochód w obcym mieście to nieoceniona pomoc podczas wakacji, czy służbowych podróży. Jeżeli masz w zwyczaju pożyczać swoje auto bliskim, w aplikacji zawsze sprawdzisz, czy dojechali oni na miejsce lub, czy wracają już do domu. Nadajnik GPS to także doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą – jeżeli Twój pojazd niespodziewanie ruszy z miejsca, powiadomi Cię o tym natychmiast alert w Twoim telefonie komórkowym. Co więcej, w swoim smartfonie sprawdzisz historię przejazdów i lokalizacji, a także otrzymasz informację, jeżeli auto przekroczy dozwoloną prędkość. Wszystko dla Twojego komfortu i wygody. Pamiętaj – to, jakim kierowcą jesteś, przyczynia się do bezpieczeństwa na drodze. Bądź więc odpowiedzialny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー