Rodzinne S.O.S/OK z możliwością ukrycia!

25 listopada 2014 admin


1

Spraw by Twoi Bliscy zawsze byli przy Tobie!

Nie musisz już dzwonić, by wiedzieć się gdzie są!

Dzięki usłudze Gdzie Jest Dziecko w każdej chwili dowiesz się, gdzie jest Twoja rodzina. Zobacz na mapie swoich Bliskich, błyskawicznie wysyłaj SMS oraz przejrzyj historię lokalizacji, gdziekolwiek jesteś.


 

Zdarzył Ci się wypadek? Powiadom o tym najbliższą osobę przyciskiem S.O.S! W 3 sekundy Bliski dostanie alarm z Twoją dokładną lokalizacją GPS, a nawet krótki tekst, film lub zdjęcie.

Spóźnisz się, ale wiesz, że ktoś na Ciebie czeka? Wyślij mu wiadomość „OK.”. W 3 sekundy otrzyma wiadomość o Twoim spóźnieniu wraz z dokładną lokalizacją.

app_main

Jeśli nie chcesz aby Twój Bliski wiedział o tym, że jest lokalizowany a tym samym nie posiadał widocznej na telefonie aplikacji S.O.S./OK, wystarczy że:

1. Wejdziesz w aplikację Twojego Bliskiego: Rodzinne S.O.S

2. W górnym prawym rogu wejdziesz w ustawienia

3. Wybierzesz opcje: Ukryj Rodzinne S.O.S. na telefonie!

4. Wpiszesz kod dostępu, który pozwoli w każdej chwili przywrócić z powrotem          aplikację na listę  telefonu Twojego Bliskiego

1

Chcesz wiedzieć więcej o Rodzinnym S.O.S? Wejdź na stronę: www.gdziejestdziecko.pl i sprawdź co jeszcze mamy Ci do zaoferowania! Masz pytanie? Zapytaj naszego konsultanta w Biurze Obsługi Klienta!

Uwaga! Możliwość ukrycia aplikacji SOS/OK możliwa jest tylko na systemie operacyjnym Android.

Więcej na: www.gdziejestdziecko.pl

Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookPin on PinterestShare on Tumblr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>