Rodzinne S.O.S/OK z możliwością ukrycia!


1

Spraw by Twoi Bliscy zawsze byli przy Tobie!

Nie musisz już dzwonić, by wiedzieć się gdzie są!

Dzięki usłudze Gdzie Jest Dziecko w każdej chwili dowiesz się, gdzie jest Twoja rodzina. Zobacz na mapie swoich Bliskich, błyskawicznie wysyłaj SMS oraz przejrzyj historię lokalizacji, gdziekolwiek jesteś.


 

Zdarzył Ci się wypadek? Powiadom o tym najbliższą osobę przyciskiem S.O.S! W 3 sekundy Bliski dostanie alarm z Twoją dokładną lokalizacją GPS, a nawet krótki tekst, film lub zdjęcie.

Spóźnisz się, ale wiesz, że ktoś na Ciebie czeka? Wyślij mu wiadomość „OK.”. W 3 sekundy otrzyma wiadomość o Twoim spóźnieniu wraz z dokładną lokalizacją.

app_main

Jeśli nie chcesz aby Twój Bliski wiedział o tym, że jest lokalizowany a tym samym nie posiadał widocznej na telefonie aplikacji S.O.S./OK, wystarczy że:

1. Wejdziesz w aplikację Twojego Bliskiego: Rodzinne S.O.S

2. W górnym prawym rogu wejdziesz w ustawienia

3. Wybierzesz opcje: Ukryj Rodzinne S.O.S. na telefonie!

4. Wpiszesz kod dostępu, który pozwoli w każdej chwili przywrócić z powrotem          aplikację na listę  telefonu Twojego Bliskiego

1

Chcesz wiedzieć więcej o Rodzinnym S.O.S? Wejdź na stronę: www.gdziejestdziecko.pl i sprawdź co jeszcze mamy Ci do zaoferowania! Masz pytanie? Zapytaj naszego konsultanta w Biurze Obsługi Klienta!

Uwaga! Możliwość ukrycia aplikacji SOS/OK możliwa jest tylko na systemie operacyjnym Android.

Więcej na: www.gdziejestdziecko.pl

Aplikacja Bezpieczna Rodzina monitorująca bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー