Rodzinne S.O.S/OK z możliwością ukrycia!


1

Spraw by Twoi Bliscy zawsze byli przy Tobie!

Nie musisz już dzwonić, by wiedzieć się gdzie są!

Dzięki usłudze Gdzie Jest Dziecko w każdej chwili dowiesz się, gdzie jest Twoja rodzina. Zobacz na mapie swoich Bliskich, błyskawicznie wysyłaj SMS oraz przejrzyj historię lokalizacji, gdziekolwiek jesteś.


 

Zdarzył Ci się wypadek? Powiadom o tym najbliższą osobę przyciskiem S.O.S! W 3 sekundy Bliski dostanie alarm z Twoją dokładną lokalizacją GPS, a nawet krótki tekst, film lub zdjęcie.

Spóźnisz się, ale wiesz, że ktoś na Ciebie czeka? Wyślij mu wiadomość „OK.”. W 3 sekundy otrzyma wiadomość o Twoim spóźnieniu wraz z dokładną lokalizacją.

app_main

Jeśli nie chcesz aby Twój Bliski wiedział o tym, że jest lokalizowany a tym samym nie posiadał widocznej na telefonie aplikacji S.O.S./OK, wystarczy że:

1. Wejdziesz w aplikację Twojego Bliskiego: Rodzinne S.O.S

2. W górnym prawym rogu wejdziesz w ustawienia

3. Wybierzesz opcje: Ukryj Rodzinne S.O.S. na telefonie!

4. Wpiszesz kod dostępu, który pozwoli w każdej chwili przywrócić z powrotem          aplikację na listę  telefonu Twojego Bliskiego

1

Chcesz wiedzieć więcej o Rodzinnym S.O.S? Wejdź na stronę: www.gdziejestdziecko.pl i sprawdź co jeszcze mamy Ci do zaoferowania! Masz pytanie? Zapytaj naszego konsultanta w Biurze Obsługi Klienta!

Uwaga! Możliwość ukrycia aplikacji SOS/OK możliwa jest tylko na systemie operacyjnym Android.

Więcej na: www.gdziejestdziecko.pl

Aplikacja Bezpieczna Rodzina monitorująca bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー