Przybornik świadomego kierowcy

Są wśród nas zapobiegliwi kierowcy, przygotowani już do sezonu jesiennego? Z pewnością tak. A kiedy aktualizowaliście swój zbiór aplikacji? No właśnie! Jeśli nie jesteście na bieżąco, pomożemy Wam zorientować się jakie są najciekawsze aplikacje mobilne, które pozwolą Wam łatwiej przeżyć nie tylko sezon jesienny.

OBD Auto Doctor – diagnostyka w komórce

OBD auto doctor

Czasem nawet największa złota rączka musi pogodzić się z porażką. Samochód jak działał, tak przestał i nic nie można z tym zrobić. Na oddanie do warsztatu nie zawsze jest czas. I środki. Dlatego warto zadbać o wsparcie w trudnych sytuacjach. Zamontuj w gnieździe diagnostycznym OBD nadajnik Bluetooth i połącz się z nim przy pomocy swojego smartfona dzięki Auto Doctor. Twój własny samochód właściwie powie Ci, co mu dolega. Aplikacja ma zaprogramowanych ponad 1000 wariantów różnych awarii. Przynajmniej nie trzeba już szukać problemu po omacku! Aplikację znajdziesz TUTAJ (Usługa dostępna w języku angielskim)

Gdzie Jest Auto – lokalizuj auto w każdej chwili

GdzieJestAuto_screen

Skoro już jesteśmy przy kreatywnym wykorzystywaniu gniazda OBD, to nie możemy nie wspomnieć o naszym Gdzie Jest Auto. Niepotrzebna Ci diagnostyka? Skorzystaj z lokalizacji! Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, żeby spać spokojnie nie martwiąc o swój samochód. Dokładna lokalizacja, informacja o poruszeniu się samochodu lub wiadomość o przekroczeniu szybkości, gdy pożyczasz komuś auto. Czego chcieć więcej? Aplikację znajdziesz TUTAJ.

AutoGuard Blackbox – kontroluj innych

AutoGuard_screen

Nic tak nie psuje dnia jak stłuczka. Nawet stosunkowo niegroźna, może nam sprawić masę problemów. Nie każda sytuacja na drodze jest klarowna i oczywista dla ubezpieczyciela. Trzeba zrobić wszystko, by się zabezpieczyć przed sytuacjami na drodze. Zasada ograniczonego zaufania obowiązuje w każdych okolicznościach! Dzięki AutoGuard Blackbox nasz telefon komórkowy zamienia się w „czarną skrzynkę”. Rejestrując każdy ruch na drodze zawsze możemy do niego wrócić. Oprócz obrazu wysokiej rozdzielczości, który możemy wysłać dalej np. mailem, dostajemy jeszcze możliwość rejestracji swojej trasy dzięki mapom Google. Tyle wystarczy, by poczuć się pewniej. Aplikację znajdziesz TUTAJ (Usługa dostępna w języku angielskim)

Oczywiście, że żadna z powyższych aplikacji nie zapewni Ci pełnego bezpieczeństwa, ale warto je wypróbować żeby nie zaskoczyły nas mokre ulice, deszcze i niezbyt przyjemne warunki jazdy. Miłej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー