Po raz kolejny graliśmy z WOŚP!

22 finał WOŚPNo i udało się! Jeśli jest jeden dzień w roku, w którym warto być zapracowanym, to jest to z pewnością finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Daliśmy się porwać magii pomagania innym. Razem z naszym partnerem – siecią Play po raz kolejny odliczaliśmy do „Światełka do nieba”.

A tak zupełnie poważnie, to już drugi rok z rzędu, za pośrednictwem Play udostępniliśmy wolontariuszom naszą aplikację „Bezpieczna Rodzina”. Kwestujący mogli być ze sobą w stałym kontakcie i w 3 sekundy ostrzec się przed ewentualnym zagrożeniem. Jeśli była taka potrzeba, to do zgłoszenia mogli dodać tekst, zdjęcie lub wideo. Wszystko wskazuje jednak na to, że zbiórka obyła się bez incydentów. I bardzo dobrze!

To jeszcze nie wszystko! Mogliście nas też zobaczyć w TVP2! Nasi koledzy prezentowali naszą aplikację podczas dwóch wejść antenowych – z Gdańska i ze Szczecina. Z ich krótkich wystąpień można się dowiedzieć jak działa usługa, oraz jak ją ściągnąć i wypróbować samemu. Słowem – treści dużo, czasu mało! Zobaczcie jak im poszło! Dali radę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー