Po raz kolejny graliśmy z WOŚP!

22 finał WOŚPNo i udało się! Jeśli jest jeden dzień w roku, w którym warto być zapracowanym, to jest to z pewnością finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Daliśmy się porwać magii pomagania innym. Razem z naszym partnerem – siecią Play po raz kolejny odliczaliśmy do „Światełka do nieba”.

A tak zupełnie poważnie, to już drugi rok z rzędu, za pośrednictwem Play udostępniliśmy wolontariuszom naszą aplikację „Bezpieczna Rodzina”. Kwestujący mogli być ze sobą w stałym kontakcie i w 3 sekundy ostrzec się przed ewentualnym zagrożeniem. Jeśli była taka potrzeba, to do zgłoszenia mogli dodać tekst, zdjęcie lub wideo. Wszystko wskazuje jednak na to, że zbiórka obyła się bez incydentów. I bardzo dobrze!

To jeszcze nie wszystko! Mogliście nas też zobaczyć w TVP2! Nasi koledzy prezentowali naszą aplikację podczas dwóch wejść antenowych – z Gdańska i ze Szczecina. Z ich krótkich wystąpień można się dowiedzieć jak działa usługa, oraz jak ją ściągnąć i wypróbować samemu. Słowem – treści dużo, czasu mało! Zobaczcie jak im poszło! Dali radę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー