Opiekun seniora

1Wychodzisz z domu. Do sklepu czy przystanku autobusowego masz zaledwie kilka metrów, ale w Twoim wieku to i tak wysiłek. Trafiasz na miejsce i czujesz, że nie jest dobrze. Uderzenia gorąca, wirowanie w głowie, problemy z oddychaniem. I nikogo do pomocy, musisz liczyć na troskę innych. Myślisz sobie „Gdyby tylko powiadomić syna/córkę, albo wnuka/wnuczkę”.

Nie martw się mamy na to rozwiązanie!

Pomoc w telefonie

Rodzinne S.O.S to aplikacja na telefon, dzięki której zawsze będziesz w kontakcie z tymi, którzy mogą Ci pomóc. Nie musisz się znać na technice, wystarczy, że dasz swój telefon komuś, komu ufasz i on zainstaluje aplikację Rodzinne S.O.S na Twoim telefonie. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na lokalizowanie i to wszystko. Od tej pory, kiedy poczujesz się źle naciskając przycisk S.O.S. wyślesz sygnał do zaufanych osób.

1

Problemy opiekunów

Opiekujesz się starszą osobą. Starsza Pani czy Pan nie ma problemu, by spacerować, ale niestety cierpi na problemy z pamięcią. Dlatego też często zdarzają się niespodziewane spacery po osiedlu, lub wyjścia do sklepu, o których nie masz pojęcia. Nie ma większych nerwów niż przyjście do mieszkania osoby, którą masz pod opieką i zorientowanie się, że gdzieś wyszła.

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie jest senior?

Aby dowiedzić się gdzie jest starsza osona należy tylko wyciągnąć telefon i skorzystać z usługi Gdzie Jest Dziecko. Wystarczy, by lokalizowana osoba raz wyraziła zgodę, a potem możesz w każdej chwili wiedzieć gdzie jest. Daj sobie pomóc, korzystając z aplikacji Gdzie Jest Dziecko.

Aby ściągnać i przetestować lokalizację wejdź na stronę: kliknij

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー