Opiekun GPS. Chrońmy wspólnie osoby starsze

Uśmiechnięty starszy mężczyzna z siwymi włosami siedzi na sofie opierając się o drewnianą laskę, a obok siedzi obejmująca go młoda brunetka w niebieskim swetrze i jeansach

Niestety, z wiekiem pojawia się wśród naszych bliskich wiele chorób i dysfunkcji, które mogą powodować szereg ograniczeń bądź nawet zagrożeń dla osób starszych. Niektóre z chorób powodują np. zaniki pamięci – taka osoba może mieć duży problem z dotarciem do domu. Inne choroby mogą powodować osłabienia, omdlenia, dysfunkcje ruchu – w takiej sytuacji potrzebny jest natychmiastowy kontakt.

W dzisiejszych czasach trudno jednak spędzać z rodzicami czy dziadkami każdą chwilę. Praca i inne obowiązki w znaczącym stopniu to utrudniają, ba – czasem wręcz uniemożliwiają.

Pomimo to, martwimy się o naszych najbliższych.  Chcemy, by byli bezpieczni, a w sytuacjach trudnych – chcielibyśmy od razu o tym wiedzieć, by móc zareagować, pomóc.

Nasza firma oferuje niewielkie urządzenie lokalizacyjne, które może być umieszczone w torebce, kieszeni lub może zostać przyczepione do paska.

Jak to działa? Lokalizator GPS/GSM to urządzenie, które poprzez  wiadomość SMS/ aplikację wgraną na telefon/ stronę www, poinformuje nas o bieżącej lokalizacji osoby nam bliskiej, a w sytuacji krytycznej pozwala na alarmowy kontakt z nami.

Zdjęcie czarnej opaski SOS BS.02 z wypisanymi najważniejszymi funkcjami w postaci ikon, takimi jak lokalizacja, powiadomienia SOS, strefy bezpieczeństwa, odbieranie połączeń, nasłuch i historia lokalizacji

Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne. Osobie bliskiej daje poczucie bezpieczeństwa – w przypadku zagrożenia, użycie czerwonego przycisku SOS powoduje informacje i wezwanie pomocy.

Korzystanie jest bardzo proste, może również pomóc w krytycznej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat urządzenia: Kliknij

Praktyczny opiekun GPS dla babci, dziadka, rodziców i wszystkich seniorów, czyli urządzenia dla osób starszych

Dzisiejsi seniorzy coraz częściej żyją pełnią życia – uprawiają sporty, studiują na Uniwersytetach Trzeciego wieku, uczęszczają na zajęcia dodatkowe w miejscowych ośrodkach kultury i podróżują. Ale są i tacy, którzy wymagają stałej opieki i częstego kontaktu. Niezależnie od stanu zdrowia, nasi dziadkowie, rodzice, czy inne ważne dla nas osoby w podeszłym wieku, pragną czuć się ważne, potrzebne i docenione. Chcą wiedzieć, że mogą liczyć na nas i na naszą pomoc. Z myślą o wszystkich seniorach, i tych samodzielnych, i tych, którzy wymagają większej opieki, powstała aplikacja Bezpieczny Senior. Praktyczne i eleganckie urządzenia, które współdziała z usługą znajdziesz w sklepie Bezpieczna Rodzina.

Elegancki opiekun GPS, czyli smartwatch z funkcją telefonu dla seniora

Nowoczesne, interaktywne zegarki, czyli smartwatche, popularne są nie tylko wśród bardzo młodych ludzi. Tego typu urządzenie nie jest już tylko modnym i eleganckim dodatkiem – spełnia coraz więcej praktycznych funkcji. Smartwatch z GPS dla seniora BS.01 dostępny w sklepie Bezpieczna Rodzina to doskonały przykład na to, że zegarek może pełnić rolę stylowego gadżetu, telefonu i lokalizatora. Nasze urządzenie, w połączeniu z dedykowaną aplikacją dzwoni i odbiera połączenia przychodzące od 10-ciu kontaktów zapisanych przez opiekuna, dokładnie lokalizuje 24/7, wysyła powiadomienie SOS, przypomina o lekach i pozwala na ustawienie indywidualnych stref bezpieczeństwa. Taki opiekun GPS to nie tylko gwarancja spokoju dla seniora. To pewność, że zawsze wiemy, gdzie znajduje się nasz bliski i czy na pewno nic mu nie grozi. 

Zbliżenie na leżący na szafce smartwatch z GPS dla seniora BS.01 od Bezpiecznej Rodziny z brązowym paskiem i włączonym ekranem

Funkcje smartwatcha BS.01 dla aktywnego seniora

 • lokalizowanie 24/7 w dedykowanej aplikacji
 • wykonywanie i odbieranie połączeń
 • wysyłanie SOS
 • nasłuch
 • historia lokalizacji
 • strefy bezpieczeństwa
 • przypomnienie o lekach

Ochrona dla seniora potrzebującego wsparcia

Jeżeli Twój bliski wymaga stałej opieki, wiesz, że może się zgubić lub chcesz mieć pewność, że w razie problemów będzie mógł się szybko z Tobą skontaktować, doskonałym rozwiązaniem będzie Opaska dla seniora BS.02 dostępna w sklepie Bezpieczna Rodzina. Nasze urządzenie to proste rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo Twoim najbliższym o każdej porze dnia i nocy. Opiekun GPS w postaci zakładanej na nadgarstek opaski to narzędzie wyjątkowo proste w obsłudze ponieważ znajdują się na nim jedynie dwa przyciski. Jeden służący do odbierania połączeń, natomiast drugi – duży czerwony z napisem SOS, do wysyłania powiadomień o potrzebie pomocy. Co więcej, dzięki opasce BS.02 i dedykowanej aplikacji zawsze szybko i precyzyjnie określisz miejsce pobytu Twojego bliskiego. Sprawdzisz historię lokalizacji, ustawisz indywidualne strefy bezpieczeństwa i dyskretnie posłuchasz otoczenia, jeżeli z seniorem zbyt długo nie będzie kontaktu. Wszystkie informacje o bliskim masz zawsze pod ręką – w swoim telefonie komórkowym. 

Opiekun GPS, czyli opaska BS.02 dla seniora wymagającego opieki – funkcje

 • precyzyjna lokalizacja 24/7 – Twój bliski choruje na demencję starczą? Zdarza mu się zapominać o wielu sprawach i obawiasz się o jego bezpieczeństwo? W swoim telefonie masz stały dostęp do jego lokalizacji o każdej porze.
 • odbieranie połączeń – opaska odbiera połączenia przychodzące, a po wysłaniu sygnału SOS także dzwoni na numer opiekuna.
 • wysyłanie powiadomień SOS – jeżeli senior poczuje się zagrożony, zgubi się lub wydarzy się coś niespodziewanego, przy użyciu jednego przycisku wyśle Ci sygnał SOS ze swoją lokalizacją.
 • sprawdzanie historii lokalizacji – sprawdzisz, w których miejscach znajdował się Twój bliski w przeszłości.
 • nasłuch otoczenia – senior zbyt długo nie odbiera telefonu i nie wiesz, co się z nim dzieje? W aplikacji po uruchomieniu funkcji nasłuchu, dyskretnie połączysz się z opaską SOS. Umożliwi to posłuchanie tego, co dzieje się w otoczeniu Twojego bliskiego.
 • strefy bezpieczeństwa – w aplikacji ustawisz własne strefy takie jak dom, przychodnia itd. O przyjściu lub opuszczeniu danej strefy zostaniesz powiadomiony natychmiast na swój telefon komórkowy.

Każda starsza osoba częściej lub rzadziej wymaga opieki. Zagwarantuj seniorowi pewność, że zawsze może liczyć na Twoją pomoc!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー