Nie masz pomysłu na bezpieczny prezent? Bądź sprytniejszy od Św‎iętego Mikołaja :)

Bez tytułu

Święta Bożonarodzeniowe… Rok w rok problem, co kupić, żeby sprawić radość obdarowanej osobie. Odpowiedź jest prosta – pomóż jej poczuć się bezpiecznie! Jeżeli nie znasz skrytych marzeń osoby, której chcesz podarować prezent, pędzimy z pomocą i polecamy pełną bezpiecznych prezentów na święta ofertę sklepu sklep.bezpiecznarodzina.pl

Pomysły na prezenty Bożonarodzeniowe: zegarki GPS z  lokalizacją, nadajnik do samochodu, kamery.

1. Zegarek GPS dla dziecka z funkcją telefonu i lokalizacją

Zegarek GPS dla dziecka GJD.01 lub Wodoodporny zegarek GPS dla dziecka to idealny prezent dla Twojego dziecka! Jest prawdopodobnie najmniejszym i najlżejszym telefonem na świecie! Pozwala na wykonanie połączeń do 10 wcześniej zdefiniowanych numerów. To małe urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla dzieci, które jeszcze nie mają standardowego telefonu, jak i dla wszystkich którzy często go ze sobą zapominają.

Wykorzystując rozbudowane możliwości zegarka GPS dla dziecka zagwarantujesz bezpieczeństwo swojemu dziecku, a sobie spokój. Możesz  monitorować, czy dziecko wraca właściwą drogą ze szkoły do domu. Możesz upewnić się, że twoja pociecha nie wagaruje, ale przebywa na terenie szkoły. W razie zagrożenia Twoje dziecko może wysłać wiadomości SOS przyciskając tyko jeden przycisk. Wiadomość dotrze do Ciebie i wskazanych przez Ciebie bliskich.

zegarek_gps_swieta_mobile

zegarek_wodoodporny_swieta_mobile

2. Personalny lokalizator GPS

Twój Bliski często podróżuje i zdarza mu się zagubić bagaż, zwłaszcza na dużych lotniskach. Jeżeli martwisz się, by nie przytrafiło mu się to, co niewątpliwie popsułoby jego wakacje, lub wyjazd służbowy nie wpadaj w panikę. Podaruj mu Personalny lokalizator GPS. Umieszczony w bagażu spowoduje, że Bliski prześpi spokojnie całą podróż! To też dobry prezent kiedy denerwujesz się, czy twój Bliski jest bezpieczny lub, że nie masz z nim kontaktu. Personalny lokalizator GPS zapewni całodobową ochronę Tobie, Bliskim, czy ważnym dla Ciebie przedmiotom. Lokalizacja może odbywać się po GPS czy sieci GSM (naziemne nadajniki operatorów). Dzięki dużemu przyciskowi S.O.S. Twój Bliski posiadający Personalny lokalizator GPS może błyskawicznie wysłać powiadomienie o zagrożeniu wraz ze swoją lokalizacją. Możesz również  sprawdzić historię lokalizacji, czyli zobaczyć trasę jaką przemierzył lokalizator GPS w ciągu dnia np. kiedy miał go Twój bliski lub kiedy znajdował się w ważnym dla Ciebie bagażu. W usłudze Gdzie Jest Dziecko zawsze możesz zlokalizować miejsce gdzie znajduje się Personalny lokalizator GPS.

lokalizator_personalny_swieta_mobile

3. Zegarek GPS z funkcją telefonu i pulsometrem dla osób starszych

Jeśli masz w rodzinie osobę starszą, być może chorą – mającą kłopoty z pamięcią, możesz jej zagwarantować zdalną opiekę. Kup jej Zegarek GPS z funkcją telefonu i pulsometrem dla osób starszych.  Zegarek GPS dla osób starszych z pulsometrem to telefon na rękę z funkcją lokalizacji w usłudze Gdzie Jest Dziecko. Specjalnie wbudowany w zegarek GPS pozwala na lokalizację seniora przez opiekuna. Jest to bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla osób, które są starsze, chore lub niesamodzielne i istnieje niebezpieczeństwo ich oddalenia się bez wiedzy opiekuna. Dzięki zegarkowi GPS dla seniora zawsze otrzymasz aktualną lokalizację. Poza tym zegarek GPS posiada m.in. funkcję pulsometru, czy telefonu, który osoba starsza odbierze za pomocą jednego guzika.

senior_swieta_mobile

4. Nadajnik GPS do samochodu

GPS Gdzie Jest Auto” to prosty w obsłudze lokalizator samochodu zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich lub monitorować pozycję swoich pojazdów.

Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy, że Bliski umieści nadajnik GPS w samochodzie i połączy się z darmową aplikacją zainstalowaną w smartfonie. Dzięki temu jednym przyciskiem zlokalizuje auto i sprawdzi, w jakim kierunku i z jaką prędkością się porusza. Bliski pożycza komuś samochód? Będzie mógł określić maksymalną prędkość, której kierowca nie powinien przekroczyć. Jeśli będzie jechał za szybko natychmiast otrzyma powiadomienie wyświetlone w aplikacji, a także przesłane SMS-em i e-mailem.

2

5. Kamera do monitoringu

Dzięki kamerze zarówno Ty jak i Twój bliski może stworzyć prywatne i bezpieczne centrum zarządzania domem a tym samym spokojnie wyjechać na święta do rodziny 🙂 Urządzeniem można sterować z poziomu smartfona, tabletu i komputera. Kiedy czujnik w kamerze wykryje zagrożenie, otrzymacie powiadomienie SMS-em lub mailem.

Mała i dyskretna kamera swoje zastosowanie znajdzie jako idealny prezent dla osób często podróżujących, pozostawiających swoje domy bez opieki. Dla młodych rodziców będzie okazją do podejrzenia co dzieje się z ich dzieckiem kiedy jest pod opieką opiekunki czy Babci.

zdjęcie 0 i 4

Masz pytania skontaktuj się z nami: Kliknij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー