Nie bójmy się lokalizować :-)

1Biegamy sprawdzając swoje osiągnięcia na Endomondo. Wychodzimy na kolację ze znajomymi i oznaczamy się na Facebooku. Wszyscy wiedzą gdzie jesteśmy i co robimy.  Lokalizacja jest z nami od tak dawna, że przestaliśmy zwracać na nią uwagę. 

Parę miesięcy temu wszyscy żyli możliwością lokalizacji telefonu z oprogramowaniem Android. Miało to ułatwiać namierzenie komórki np. w przypadku kradzieży. Interesujące rozwiązanie, które niestety dotyczy tylko telefonu. A co z nami? Przecież lubimy wiedzieć, co się u nas dzieje i gdzie jesteśmy. Od tego jest przecież Foursquere albo Facebook Places. Chcemy wiedzieć o sobie jak najwięcej, szczególnie o tych, którzy nie są nam obojętni. Wiedza, gdzie znajdują się najbliżsi może okazać się kluczowa w sytuacji zagrożenia, np. podczas napadu, kradzieży czy wypadku.

Niestety większość ogólnie dostępnych lokalizatorów działa tylko w Internecie. Kiedy dzieje się coś niespodziewanego, nie będziesz przecież 1 szukać dostępu do sieci. Musisz działać.  A gdyby lokalizacja i wezwanie pomocy skrócić do trzech sekund? I to niezależnie gdzie jesteś Ty lub osoba w potrzebie. Dodatkowo warto zawiadomić odpowiednie służby, by Policja lub Pogotowie mogło szybko zareagować. I to wszystko w tylko kilka sekund!

Lokalizacja to nie tylko tagowanie na Facebooku. Odpowiednio użyta może być niezwykle pożytecznym narzędziem nawet w sytuacjach krytycznych.

Być może to jest rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź i dowiedz się więcej: Kliknij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー