Nie bójmy się lokalizować :-)

1Biegamy sprawdzając swoje osiągnięcia na Endomondo. Wychodzimy na kolację ze znajomymi i oznaczamy się na Facebooku. Wszyscy wiedzą gdzie jesteśmy i co robimy.  Lokalizacja jest z nami od tak dawna, że przestaliśmy zwracać na nią uwagę. 

Parę miesięcy temu wszyscy żyli możliwością lokalizacji telefonu z oprogramowaniem Android. Miało to ułatwiać namierzenie komórki np. w przypadku kradzieży. Interesujące rozwiązanie, które niestety dotyczy tylko telefonu. A co z nami? Przecież lubimy wiedzieć, co się u nas dzieje i gdzie jesteśmy. Od tego jest przecież Foursquere albo Facebook Places. Chcemy wiedzieć o sobie jak najwięcej, szczególnie o tych, którzy nie są nam obojętni. Wiedza, gdzie znajdują się najbliżsi może okazać się kluczowa w sytuacji zagrożenia, np. podczas napadu, kradzieży czy wypadku.

Niestety większość ogólnie dostępnych lokalizatorów działa tylko w Internecie. Kiedy dzieje się coś niespodziewanego, nie będziesz przecież 1 szukać dostępu do sieci. Musisz działać.  A gdyby lokalizacja i wezwanie pomocy skrócić do trzech sekund? I to niezależnie gdzie jesteś Ty lub osoba w potrzebie. Dodatkowo warto zawiadomić odpowiednie służby, by Policja lub Pogotowie mogło szybko zareagować. I to wszystko w tylko kilka sekund!

Lokalizacja to nie tylko tagowanie na Facebooku. Odpowiednio użyta może być niezwykle pożytecznym narzędziem nawet w sytuacjach krytycznych.

Być może to jest rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź i dowiedz się więcej: Kliknij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー