Monitoring auta, czyli tanie urządzenie lokalizacyjne

Urządzenie lokalizacyjne GPS do auta, czyli zdjęcie niebieskiego samochodu z ikoną lokalizatora GPS BA.02 oraz duży napis drukowanymi literami Polacy lubią komfort

Czy monitoring pojazdów za pomocą urządzeń lokalizacyjnych GPS musi być drogi?

Jednoznacznej odpowiedzi pewnie łatwo nie znajdziemy. Zwłaszcza, że zaraz podniosą się głosy, że kto tanio kupuje, ten dwa razy płaci. Otóż – niekoniecznie.

Dzięki monitoringowi GPS przez 24h/7 dni możesz sprawdzać, czy Twoje dziecko, pracownik lub kolega jeździ bezpiecznie Twoim pojazdem i nie przekracza dopuszczalnych prędkości.
Monitoring pojazdów umożliwia m.in. wezwanie pomocy w sytuacji wystąpienia zagrożenia kierowcy, przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe nadajnika GPS lub zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju, np. użycia lawety.
Zdjęcie dwóch czarnych telefonów komórkowych, na jednym z nich widoczna jest wiadomość z numeru 8082 Twój samochód się przemieścił, a na drugim mapa  trasą i dokładną datą i godziną

Jako nieliczni w Polsce prowadzimy zarówno ochronę obiektów stałych, osób jak również ochronę i monitoring pojazdów. Dzięki temu jesteśmy najskuteczniejsi. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia sprawny monitoring pojazdów oraz szybsze namierzenie i zabezpieczenie skradzionego samochodu.
Wiele firm ubezpieczeniowych na podstawie okazania umowy na monitoring GPS w aucie udziela zniżki z tytułu ubezpieczenia AC.

Dzięki usłudze Gdzie Jest Auto możesz obserwować na bieżąco położenie na mapie samochodów, jak i przeglądać historię tras i prędkości pojazdów.

Teraz będziesz już wiedział jak często pracownicy robią sobie przerwy w trasie. W każdym momencie możesz sprawdzić czy kierowca dojechał na czas do określonego miejsca. Kontrolujesz czy przedstawiciel handlowy odwiedził wszystkich wyznaczonych kontrahentów, czy zrealizował plan w danym okresie.Auta stojące w korku oraz logo aplikacji Gdzie Jest Auto i hasło napisane dużymi literami Prowadzi się bezpieczniej!

Aby otrzymać dostęp z każdego komputera podłączonego do internetu do usługi Gdzie Jest Auto należy ściągnąć darmową aplikację: kliknij oraz zakupić nadajnik GPS: kliknij. Dla klientów zapisujemy archiwum tras na serwerach o łączach 100 Mbps, z którego można korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

O NAS

Od samego powstania firma Locon skupia się na wdrażaniu najnowocześniejszych technologii lokalizacyjnej, po to, by proponowane przez nas rozwiązania były zawsze o krok przed konkurencją.

Oprócz tego, nieprzerwanie się rozwijamy i udoskonalamy oferowane usługi, nieustannie modernizując, udoskonalając i odnawiając naszą ofertę.

Najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności jest ilość zadowolonych Klientów, jak również poziom dostarczanych przez nas systemów, które wielokrotnie potwierdziły swoją skuteczność!

Dołącz do Nas i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych!

Monitoring auta: kliknij

Lokalizowanie osób: kliknij

Monitoring domu/firmy: kliknij

Praktyczne urządzenie lokalizacyjne do samodzielnego montażu

Na co zwrócić uwagę wybierając lokalizator GPS do auta? Czynników mających wpływ na naszą decyzję jest wiele. Oprócz najważniejszych funkcji istotny jest także montaż urządzenia w samochodzie. W przypadku nadajnika GPS BA.02 dostępnego w sklepie Bezpieczna Rodzina jest to wyjątkowo łatwe i zajmuje dosłownie chwilę. Nasze urządzenie lokalizacyjne zainstalujesz samodzielnie w każdym samochodzie wyprodukowanym po 2000 roku. Nie musisz odwiedzać w tym celu warsztatu samochodowego ani używać specjalistycznych narzędzi. Masz wątpliwości, Jak zamontować lokalizator GPS? Sprawdź film!

Funkcje aplikacji Gdzie Jest Auto i lokalizatora GPS do samochodu

Urządzenie lokalizacyjne od Bezpiecznej Rodziny to funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu swój samochód będziesz miał zawsze na oku. Aplikacja, łącząc się z urządzeniem, wskaże Ci dokładną lokalizację pojazdu w czasie rzeczywistym 24/7. W swoim telefonie komórkowym sprawdzisz historię tras i miejsc, w których znajdował się samochód, a powiadomienie o przemieszczeniu pojazdu, pojawi się na Twoim smartfonie, ilekroć auto ruszy z miejsca. Jeżeli pożyczasz samochód innym osobom, o przekroczeniu przez nich dozwolonej prędkości, również dowiesz się ze swojego telefonu komórkowego. Pozwoli Ci to w szybki i łatwy sposób kontrolować co dzieje się z Twoimi najbliższymi. 

Młoda dziewczyna w blond włosach, okularach przeciwsłonecznych i opasce na głowie, prowadzi auto, a obok niej siedzi młody brunet w białej koszulce w niebieskie paski oraz widok mapy z aplikacji Gdzie Jest Auto na czarnym telefonie komórkowym

Dlaczego warto mieć w samochodzie urządzenie lokalizacyjne?

Sytuacji, w których przydaje się lokalizator GPS do auta oraz aplikacja Gdzie Jest Auto od Bezpiecznej Rodziny jest naprawdę wiele. Wyjeżdżasz na urlop lub w podróż służbową do obcego miasta? Wyposażając swój pojazd w urządzenie lokalizacyjne, zawsze odnajdziesz samochód zaparkowany w nowym miejscu. Pożyczasz auto członkom swojej rodziny? Na swoim telefonie sprawdzisz, z jaką prędkością jedzie Twoje dziecko lub współmałżonek, a także zweryfikujesz, czy szczęśliwie dotarli na miejsce, lub czy wracają już do domu. Parkujesz pojazd na niestrzeżonym parkingu pod domem lub firmą? Jeżeli Twoje auto nagle się przemieści, powiadomienie otrzymasz natychmiast na swój smartfon. Potrzebujesz lokalizatora do samochodu prywatnego? A może do floty aut służbowych? Niezależnie od powodu, zawsze masz pewność, że Twój pojazd jest bezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー