Jesteśmy wszędzie

Jesteśmy wszędzeMamy taką zasadę – być tam, gdzie są nasi czytelnicy. To nas zmusza do ciągłego doskonalenia się i rozwoju. Facebook i blog to dla nas za mało. Dziś będzie o tym, gdzie jeszcze nas znajdziecie.

+1 dla Bezpiecznej Rodziny

Z wielką przyjemnością możemy już ogłosić, że można nas znaleźć na portalu społecznościowym firmy Google, czyli Google+. Staramy się być wszędzie! Wciąż dzielnie pracujemy nad tym, by profil był jak najciekawszy. Wchodźcie, rozglądajcie się i klikajcie „+1”. Jeszcze Was zaskoczymy!

GooglePlus

Mamy klasę

Nie wszyscy muszą się świetnie odnajdywać na Facebooku. Niektórym ta platforma może zwyczajnie nie odpowiadać. Dla nich właśnie otwieramy grupę „Bezpieczna Rodzina” na Naszej Klasie. Możecie się na niej dzielić wrażeniami z korzystania z naszych usług i przesyłać sugestie.

nk_logo

Ptaszki ćwierkają

Tweeter to kolejna platforma, na której rozkładamy swój mały kramik. Stawiamy pierwsze kroki w popularnym ostatnio „tweetowaniu” i zapraszamy Was do wspólnego odkrywania tego serwisu. Chwilowo na profilu jest jeszcze skromnie, ale z dnia na dzień będziemy go rozwijać i udoskonalać. Ale już teraz możecie nas śledzić!

tweeter_logo

Co poza tym? Już niebawem będziemy mieli dobre wieści dla właścicieli Windows Phone. Aplikacja przystosowana do działania na tym systemie jest teraz testowana i już niewiele dzieli nas od oficjalnej premiery. Informacje oczywiście podamy także tutaj!

Rozglądajcie się uważnie, szukajcie nas w mediach społecznościowych, klikajcie, komentujcie i piszcie, co Wam się u nas najbardziej podoba, a co powinniśmy zmienić. Jesteśmy tu dla Was.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー