HISTORIA LOKALIZACJI – odkryj ją na nowo i zobacz zmiany, które zbliżają się wielkimi krokami!

Obraz1

Jeszcze więcej możliwości! Dzięki nowej historii lokalizacji sprawdzisz gdzie byli Twoi Bliscy lub Pracownicy. Nie musisz nerwowo sprawdzać, czy Krzysztof dotarł na umówione spotkanie z klientem lub czy podczas pracy nie załatwiał swoich prywatnych spraw. Zobaczysz także czy Oliwia była dziś w szkole?

Teraz poprzez sprawdzenie historii lokalizacji sprawdzisz, gdzie byli i jak się przemieszczali Twoi Bliscy: dziś, wczoraj, przedwczoraj, tydzień a nawet miesiąc temu. Zobacz jakie to proste!

Co to jest historia lokalizacji? Historia lokalizacji to możliwość sprawdzenia, gdzie byli i jak się przemieszczali Twoi Pracownicy, Bliscy lub Ty sam: dziś, wczoraj, przedwczoraj, tydzień temu.

Dlaczego warto korzystać z historii lokalizacji?

Dzięki funkcji historii lokalizacji możemy na osi czasu sprawdzić historię swojej lokalizacji z wybranego dnia, tygodnia a nawet miesiąca. Na mapie zobaczymy przebytą trasę i odwiedzone miejsca. Dane o lokalizacji pochodzą z urządzenia mobilnego. Są widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak sprawdzić historię lokalizacji?

Dla pakietu Gdzie Jest Dziecko VIP:

  1. Wybierz osobę, dla której chcesz sprawdzić historię lokalizacji
  2. Kliknij na ikonę kalendarza podpisaną „Historia”
  3. Wybierz dzień, który chcesz sprawdzić
  4. Zobacz na mapie poszczególne lokalizacje- nowość!

– większa ikonka oznacza, iż sprawdzana osoba przebywała dłużej w danym miejscu,

– mniejsza ikonka oznacza, iż sprawdzana osoba przebywała krócej w danym miejscu.

  1. Połącz punkty linią, uzyskując trasę- nowość!
  2. Za pomocą przycisku play odtwórz historię lokalizacji- nowość!
  3. Otwórz listę lokalizacji oraz wysyłanych statusów SOS/OK- nowość!

1

3

4

Dla pakietu Gdzie Jest Dziecko:

Historię lokalizacji robimy analogicznie jak dla pakietu Gdzie Jest Dziecko VIP:

2

4

Kiedy może Ci się przydać historia lokalizacji :

Włączasz Facebooka i czytasz informację, że Twój Bliski po raz kolejny zgubił telefon. Śmiejesz się, ale w głębi duszy pragniesz mu pomóc. Wiesz, że niektóre zapisane kontakty w książce telefonicznej czy zdjęcia były dla niego bardzo cenne. Niemożliwe do odzyskania. Możesz mu pomóc sprawdzając w historii lokalizacji gdzie ostatnio został zlokalizowany telefon Bliskiego.

Ostatnio na imprezie przesadziłeś z alkoholem? Budzisz się rano i nie pamiętasz nic co działo się w nocy z piątku na sobotę? Dzwonisz po znajomych. Każdy mówi inną wersję wydarzeń co robiłeś i gdzie byłeś.

Chcesz zobaczyć, gdzie przebywał Twój Bliski lub Pracownik wczoraj, kiedy Ty byłeś na krótkim urlopie lub w delegacji bez dostępu do Internetu i możliwości sprawdzania na bieżąco tego co działo się z daną osobą? Dzięki funkcji Historia Lokalizacji dowiesz się, gdzie byli i jak się przemieszczali: dziś, wczoraj, przedwczoraj, tydzień czy miesiąc temu!

(!) Jeszcze łatwiej sprawdzisz historię korzystając z Pakietu VIP. Wystarczy, że włączysz automatyczną lokalizację a my będziemy lokalizowali za Ciebie co 15,30,45,60 minut. Więcej informacji o tej funkcji w następnym newsletterze już za tydzień!
16

Opisana funkcja będzie dostępna zaraz po Nowym Roku. Już teraz w ramach Pakietu Premium możesz testować ją za darmo. Testuj za darmo VIP: kliknij

 

Masz pytania skontaktuj się z nami: Kliknij

Pobierz aplikację Gdzie Jest Dziecko VIP: Kliknij

Pobierz aplikację Gdzie Jest Dziecko: Kliknij

Chcesz lokalizować wygodniej, a nie masz jeszcze aplikacji? Pobierz ją teraz, kliknij w link: www.gjde.pl/app

Nie ważne gdzie się znajdujesz: w kinie, w parkingu podziemnym czy w windzie. Zawsze odpowiemy na Twoje pytanie: Gdzie jest Twój Bliski/ Pracownik!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー