Gramy dla WOŚP!

21_final_kubek_2013_denko 5

Podobnie jak przez ostatnie 22 lata, w styczniu 2015 r. 120 tysięcy wolontariuszy pomoże Polakom spełnić dobry uczynek i wesprzeć szlachetne dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki są pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Wraz we współpracy z operatorem sieci komórkowej Play wspieramy WOŚP. Kolejny raz udostępniamy swoją techRotatornologię lokalizacyjną sztabowi Orkiestry do sprawnego zarządzania finałem i zapewnienia bezpieczeństwa wolontariuszy wyposażając ich w usugę Bezpiecznej Rodziny SOS/OK za darmo!

W tym celu stworzyliśmy promocję dla wszystkich klientów Play! Wystarczy włączyć usługę Bezpiecznej Rodziny wysyłając darmowego SMSa o treści START na numer 2222  w dniach od 10.01 do 12.01.2015 aby posiadać aplikację za darmo przez 3 miesiące!

Więcej informacji na: kliknij

Czuwaj nad bezpieczeństwem najbliższego, miej pewność że wszystko jest z nim w porządku instalując aplikację Gdzie Jest Dziecko na swoim telefonie, komputerze czy tablecie zawsze możesz sprawdzić gdzie znajduje się w chwili obecnej.

 Zainstalowana aplikacja SOS/OK na telefonie dziecka, męża, żony, dziadka, babci, wójka, mamy, taty, etc pozwoli za pomocą jednego przycisku  wysłać sygnał dzięki któremu będziesz mógł otrzymać informację, że jest w drodze, spóźni się lub potrzebuje pomocy. W 3 sekundy otrzymasz dokładną lokalizację dziecka, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także filmik lub wiadomość.

Sprawdź i przekonaj się jak działa aplikacja Gdzie Jest Dziecko oraz SOS/OK.

Ściągnij darmową aplikację SOS/OK.

Więcej informacji o usłudze: www.gdziejestdziecko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー