Gramy dla WOŚP!

21_final_kubek_2013_denko 5

Podobnie jak przez ostatnie 22 lata, w styczniu 2015 r. 120 tysięcy wolontariuszy pomoże Polakom spełnić dobry uczynek i wesprzeć szlachetne dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki są pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Wraz we współpracy z operatorem sieci komórkowej Play wspieramy WOŚP. Kolejny raz udostępniamy swoją techRotatornologię lokalizacyjną sztabowi Orkiestry do sprawnego zarządzania finałem i zapewnienia bezpieczeństwa wolontariuszy wyposażając ich w usugę Bezpiecznej Rodziny SOS/OK za darmo!

W tym celu stworzyliśmy promocję dla wszystkich klientów Play! Wystarczy włączyć usługę Bezpiecznej Rodziny wysyłając darmowego SMSa o treści START na numer 2222  w dniach od 10.01 do 12.01.2015 aby posiadać aplikację za darmo przez 3 miesiące!

Więcej informacji na: kliknij

Czuwaj nad bezpieczeństwem najbliższego, miej pewność że wszystko jest z nim w porządku instalując aplikację Gdzie Jest Dziecko na swoim telefonie, komputerze czy tablecie zawsze możesz sprawdzić gdzie znajduje się w chwili obecnej.

 Zainstalowana aplikacja SOS/OK na telefonie dziecka, męża, żony, dziadka, babci, wójka, mamy, taty, etc pozwoli za pomocą jednego przycisku  wysłać sygnał dzięki któremu będziesz mógł otrzymać informację, że jest w drodze, spóźni się lub potrzebuje pomocy. W 3 sekundy otrzymasz dokładną lokalizację dziecka, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także filmik lub wiadomość.

Sprawdź i przekonaj się jak działa aplikacja Gdzie Jest Dziecko oraz SOS/OK.

Ściągnij darmową aplikację SOS/OK.

Więcej informacji o usłudze: www.gdziejestdziecko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー