Gdzie teraz jest auto? Jak szybko jedzie? Testuj przez 14 dni!

fb_marzec_8

Oto rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć zawsze kontrolę nad swoim samochodem. Szczególnie wtedy, gdy pożyczają go swoim dzieciom. Do przetestowania „za darmo” przez 14 dni.

Namierzanie i monitorowanie samochodów zwykle kojarzy się z działaniami różnych służb (np. Policji) albo flot, których właściciele lubią wiedzieć co się dzieje z kierowcami i pojazdami. A jakimi pojazdami? Zazwyczaj z samochodami ciężarowymi lub dostawczymi a w przypadku aut osobowych z modelami wyższych klas. By przełamać stereotypy jako twórcy aplikacji Gdzie Jest Auto, przekonujemy, że na rozwiązanie monitoringu samochodu można sobie pozwolić także wtedy, gdy nie dysponujemy ogromną flotą samochodową. Na zachętę dajemy darmowe testy.

By skorzystać z darmowego testu trzeba jednak najpierw zainwestować. Tyle ile kosztuje np. popularne radio CB: 299 zł. W zamian otrzymuje się nadajnik GPS podłączany do gniazda diagnostycznego samochodu: OBD2, nadajnik można zwrócić w ciągu 14 dni: pod warunkiem zakupu przez internet.  Zanim rozpoczniemy monitorowanie samochodu trzeba jeszcze pobrać aplikację Gdzie Jest Auto na swój telefon (obsługiwane systemy: Android oraz iOS ) lub skorzystać z serwisu internetowego za pośrednictwem przeglądarki np. na domowym komputerze.

Do czego może się przydać monitoring samochodu? Nie tylko do śledzenia bieżącej pozycji nanoszonej na mapę w telefonie czy w serwisie internetowym. System przyda się także w sytuacji, gdy chcemy mieć kontrolę nad prędkością samochodu. Wystarczy ustalić prędkość jakiej nie może przekraczać kierowca: jeśli tylko urządzenie zarejestruje wyższą prędkość automatycznie wyśle powiadomienie: poprzez email, sms lub alarm w aplikacji.

Dane są archiwizowane, więc można je przeglądać, także po zakończeniu podróży (czas dostępu zależnie od wykupionego abonamentu: do 7 lub do 30 dni). Niestety, by zyskać do nich dostęp po zakończeniu testu trzeba już płacić. Koszt usługi jest uzależniony m.in. od ilości monitorowanych samochodów. Standardowy pakiet oznacza koszt niecałych 5 zł tygodniowo.

Bez tytułu

ZABEZPIECZ SWOJE AUTO!
WYPRÓBUJ USŁUGĘ PRZEZ 14 DNI ZA DARMO!

Obraz2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー