Gadżety przyjazne kierowcy

Gadżety przyjazne kierowcyNiektóre z nich pomogą kierowcy, inne uprzyjemnią podróż pasażerom – gadżety samochodowe. Można je uwielbiać lub zupełnie z nich nie korzystać, ale ciężko zignorować. Dziś wybraliśmy kilka z nich, którym przyjrzymy się bliżej.

Sen to Twój wróg

To czego potrzebuje kierowca przy długiej jeździe samochodem to pewność, że nie zaśnie. Nap Vieeb Plus II działa dokładnie w ten sposób. Przypominająca aparat słuchowy nakładka na ucho wykrywa kąt nachylenia głowy kierującego i w razie potrzeby pobudza go wibracjami. Sygnał jest wystarczający, by sprawić, że użytkownik nie zaśnie, ale nie będzie mu też przeszkadzał w jeździe.

Strażnik na posterunku

Bezpieczeństwo w trakcie jazdy to jedno, a co z autem, które stoi na parkingu? Szczególnie tym niestrzeżonym. Tu pomoże Ci aplikacja Gdzie Jest Auto. Razem z nadajnikiem podłączanym do gniazda OBD II, daje możliwość kontrolowania samochodu nawet wtedy, gdy Cię przy nim nie ma. Wychodząc z pojazdu uruchom funkcję Strażnika. Od tej pory, jeśli Twoje auto poruszy się bez Twojej wiedzy, Ty dostaniesz alarm i możesz działać! Dodatkowo dzięki temu samemu nadajnikowi możesz zlokalizować swoje auto lub sprawdzić, z jaką prędkością się porusza.

Jesteś w ukrytej kamerze

Car Cam Dually to system dwóch kamer 1.3Mpix połączonych ze sobą skrzyneczką, która zachowa zapisany obraz. Dodatkowo mamy też nadajnik GPS, dzięki któremu zawsze można namierzyć gdzie jest dany pojazd. Ile razy byliście świadkami, albo co gorsza uczestnikami, wypadku którego sprawca uciekł? Teraz macie wszystko nagrane i nie musicie się o to martwić.

To oczywiście tylko trzy spośród wielu mniej lub bardziej przydatnych gadżetów, które można zamontować w swoim aucie. Niektóre z nich są niezwykle drogie i skomplikowane, inne tańsze i łatwiejsze w obsłudze. Wszystkie mają poprawić nasze bezpieczeństwo „za kółkiem”. Nie możemy jednak zapomnieć, że refleksu kierowcy nie zastąpi nawet najnowszy sprzęt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー