Ferie zimowe – bezpieczeństwo przede wszystkim.

ferie_zimoweFerie zimowe już się zaczęły. Niektórzy wypoczywają a inni czekają z niecierpliwością na swoją kolej. Jak zaplanować ten wolny czas, aby cała rodzina cieszyła się spokojnym i bezpiecznym odpoczynkiem od codziennych obowiązków?

 

 

 

 

 

Jest wiele sposobów na spędzanie ferii zimowych. Wszystko zależy od tego, czy oprócz dzieci także rodzice mają w tym czasie wolne.

 

Dzieci na feriach, a rodzice na urlopie

To na pewno najbardziej komfortowa sytuacja, kiedy sami możemy zająć się dziećmi w wolnym czasie. Ale co robić, aby dzieci się nie nudziły? Wykorzystajmy zimową aurę i róbmy to, czego nie da się zrobić latem. Doskonałym sposobem na spędzenie czasu będzie na przykład:

  • wyjazd w góry na sanki, narty lub deskę,
  • codzienne spacery i lepienie bałwana (jeżeli tylko jest śnieg),
  • wypady na lodowisko (zorganizowane i nadzorowane).

Dziecko mamy pod ręką, nie musimy się o nie martwić. Ale pamiętajmy, że dzieci lubią robić psikusy swoim rodzicom. Co zrobić, aby zawsze wiedzieć, gdzie jest nasze dziecko?

 

Dzieci na feriach, a rodzice w pracy

Ta sytuacja występuje dość często, bo urlopu nie starczy i na ferie i na wakacje. Dlatego rodzice decydują, iż w czasie ferii oni będą pracować a ich dzieckiem zajmie się ktoś z rodziny, starsze rodzeństwo lub ulubiona opiekunka. Niektórzy wyślą swoje dzieci na półkolonie w szkole, inni na półkolonie organizowane przez kluby sportowe czy inne firmy prywatne. Część starszych dzieci wyjedzie na zimowiska a inne zostaną same w domu.

Jakąkolwiek opcję wybierzemy, musimy pamiętać o tym, aby nasze dziecko było bezpieczne. Pomogą nam w tym 3 aplikacje:

  1. Gdzie Jest Dziecko – to aplikacja, dzięki której zawsze sprawdzimy na mapie gdzie znajduje się nasze dziecko, a dokładnie czy znajduje się tam, gdzie myślimy / gdzie powinno. Wystarczy, że nasze dziecko posiada telefon komórkowy, którego namierzenie nie stanowi już problemu. W przypadku, gdy dziecko nie posiada jeszcze telefonu, możemy zakupić dla niego specjalny Zegarek GPS, który będziemy lokalizować. Sprawdź koniecznie www.gdziejestdziecko.pl oraz sklep z zegarkami.

gjd 1

  1. Rodzinne S.O.S – dzięki tej aplikacji uzupełnisz swoją wiedzę o lokalizacji dziecka dodatkową informacją o tym, czy jest ono bezpieczne. Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie dziecka, aby zawsze mogło w łatwy i szybki sposób poinformować nas o tym, że jest bezpieczne lub wręcz przeciwnie, potrzebuje pomocy. Informację otrzymujemy smsem, e-mailem oraz w aplikacji. Aplikację można pobrać ze strony www. Jeżeli zdecydujemy się na Zegarek GPS, też nie musimy się obawiać. Ma on wbudowany specjalny przycisk S.O.S, dzięki któremu nasze dziecko w kilka sekund będzie mogło wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia, a jednocześnie połączy się z nami telefonicznie, bo zegarek pełni też funkcję telefonu.
  1. Bezpieczny dom – to aplikacja, która dzięki niedużej kamerze umieszczonej w domu, pozwala monitorować to, co się w nim dzieje. Kiedy nasze dzieci zostają same w domu, warto złożyć im czasem wirtualną wizytę. A dzięki dwustronnej komunikacji głosowej, gdy coś jest nie tak, zawsze możemy od razu zareagować zwracając im uwagę. Kamera jest dostępna tutaj a więcej informacji o usłudze na www.bezpiecznydom.pl.

 

content_main_2-2                                                      content_main_3-2

To także doskonała aplikacja dla tych, którzy wyjeżdżają na ferie a ich dom czy mieszkanie zostaje bez opieki. Funkcja detekcji ruchu i automatycznego nagrywania wyłapie każdy niepożądany ruch, nagra go i zapisze w chmurze.

 

Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci oraz naszego mienia, możemy spokojnie korzystać z uroków ferii zimowych!

 

 

Natalia Jasińska Natalia Jasińska
Manager User Help Desk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー