Czuj się bezpiecznie w swoim domu!

 

Klamka

Jak cenny jest dom wiedzą ci, którzy wzięli na niego kredyt. Od posesji, garażu czy ogrodu jeszcze ważniejsze jest bezpieczeństwo rodziny, której wartości nie sposób oszacować.

Nie ważne czy mieszkasz na skraju miasta, czy w centrum, w domku jednorodzinnym czy w mieszkaniu. Zagrożenie włamaniem i kradzieżą istnieje zawsze. Żadne przeciwwłamaniowe narzędzia nie dadzą ci gwarancji bezpieczeństwa, każde z nich można pokonać, czy będą to specjalne okna, czy dodatkowe zamki w drzwiach, dlatego warto zainteresować się specjalnymi „narzędziami szpiegowskimi”. Dzięki nim natychmiast dowiesz się o potencjalnej kradzieży i będziesz mógł zareagować. Jak więc dobrać rozwiązania, by zabezpieczyć się przed najgorszym? 

Monitoring pomieszczeń jest już niezwykle popularny, ale jeszcze nie wielu właścicieli wie, że obserwacje może prowadzić z ukrycia wykorzystując czujnik ruchu, który aktywuje nagranie, gdy w pomieszczeniu pojawi się intruz. Wiadomość o wkroczeniu na teren prywatny urządzenie może wysłać na telefon natychmiast po wykryciu ruchu. Połączenie odbywa się poprzez sieć GSM i odpowiednio ustawione pozwala także przesłać film wykonany przez ‚fotopułapkę’devicesNagrania z kamer mogą posłużyć jako dowód w sprawie, a w przypadku funkcjonalnego sygnalizowania detekcji na telefon, ocalić dobytek przed kradzieżą. Ich koszt nie jest wysoki, a gwarantowana jakość urządzeń oferowanych w sklepie: sklep.bezpiecznarodzina.pl pozwoli spać spokojnie właścicielom domów przez wiele lat.

Zestaw taki jest bardzo prosty w montażu i można go przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności wynajmowania ekipy, ciągnięcia jakichkolwiek kabli czy wykonywania drogich adaptacji. Przy przeprowadzce lub remoncie wystarczy zdemontować zestaw i w razie konieczności przenieść w inne miejsce.

Brak problemów z instalacją zapewnia bezprzewodowa technologia przesyłu danych, która jest w pełni bezpieczna ze względu na zastosowanie szyfrowania, które uniemożliwia ingerencję z zewnętrz.

camera_phone

Dlaczego właściwie system Bezpieczny Dom jest inteligentny ? Wszystko za sprawą aplikacji, którą można zainstalować na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android lub iOS. Aplikacja ta to całe centrum dowodzenia systemem alarmowym – pozwala na łatwe zarządzanie kamerami. Obraz można oglądać 24/h zarówno w dzień jak i w nocy. Można obracać kamerą oraz słyszeć co dzieje się w danym pomieszczeniu. Sprawdź jak działa: kliknij

Bez tytułu

Gdziekolwiek jesteś, czy to u sąsiada za ścianą czy na drugim końcu świata – możesz w tak samo łatwy sposób monitorować swój dom, mieszkanie czy też inne pomieszczenie. Wystarczy sam telefon z dostępem do internetu.

Skuteczność Bezpieczny Dom jest porównywalna z urządzeniami montowanymi przed firmy ochroniarskie, które dodatkowo naliczają comiesięczny abonament. Technologia Bezpieczny Dom  to jedynie jednorazowy zakup kamery, oraz koszt subskrypcji. Użytkownik nie jest obarczony podpisywaniem umowy. W każdej chwili może zrezygnować z subskrypcji. Sprawdź.

Dla kogo dedykowana jest usługa Bezpieczny Dom  ?

  • dla wszystkich, którzy chcą w łatwy sposób zamontować nowoczesny system alarmowy bez ponoszenia dużych wydatków
  • dla osób, które chcą monitorować dzieci pozostawione w domu
  • dla posiadaczy zwierząt domowych, którzy martwią się o swoich pupili pozostawionych bez nadzoru.

Więcej informacji na stronie www.BezpiecznyDom.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー