Bezpieczna majówka

lazienki_04Przełom kwietnia i maja zdecydowanie nas rozpieszcza. Ledwo odeszliśmy od świątecznych stołów, a już można szykować się na długi, majowy weekend. I dziś u nas o ciekawych sposobach na spędzenie majówki w trzech miastach, z którymi jesteśmy związani.

Aktywnie w Warszawie

Na początek coś dla aktywnych. Mieszkańcy Warszawy mogą liczyć na szereg atrakcji związanych z wieloma trasami rowerowymi rozsianymi po mieście. Jedną z nich jest szlak wzdłuż Wisły. Nie dość, że to przyjemna trasa z mnóstwem zieleni, to i miłośnicy zabytków będą zadowoleni. Choć na Stare Miasto i do Łazienek trafić łatwo, to do Parku Kultury Powsina już nie. Mówimy tu o górnej trasie Skarpy Warszawskiej – jednym z najciekawszych miejsc na rowerowej trasie Warszawy.

.

Tak wyglądałaby majówkowa trasa przejechana autem widziana przez Gdzie Jest Auto

Kulturalnie we Wrocławiu

Miłośnicy kulturalnych wrażeń będą się czuli jak w domu podczas majówki we Wrocławiu. Wszystko wskazuje na to, że szczególnie melomani będą mieli tam czego szukać. Mela Koteluk, Dawid Podsiadło, rodzinna formacja Waglewski Fisz Emade czy zespół „Piersi” i wiele innych będą zabawiać chętnych na wrocławskiej Wyspie Słodowej. Bilety są już w sprzedaży.

mapa_2

O, chyba ktoś tu zlokalizował ciekawy koncert!

Szczecin przyjazny każdemu

Szczecin dla majówkowiczów proponuje bardzo szeroką ofertę najróżniejszych wydarzeń. Dla najmłodszych czekają atrakcje na Zamku Książąt Pomorskich. Miejski Przegląd Piosenki Dziecięcej na Dużym Dziedzińcu i pokaz znanej kreskówki „Było Sobie Życie” w Kinie Zamek powinny spodobać się dużym i małym. Zamek przygotował też coś dla fanów mocnego grania. Na scenie pojawi się m.in. zespół Dead On Time. Szczecin nie zamyka się gatunkowo, a chętni usłyszą jeszcze wiele innych zespołów. Od hip-hopu reprezentowanego przez Sokoła i Marysię Starostę w Gryfinie, po zespół folkowy Carrantuohill na dziedzińcu Muzeum Narodowego.

Szczecin

Twoi znajomi są już na zamku w Szczecinie! A Ty? 😉

Trzy miasta wybrane nieprzypadkowo, bo są nam bliskie i to tam będziemy odpoczywać. Mamy nadzieję, że i Wy macie takie miejsce, w którym możecie spokojnie zaczerpnąć tchu.

Zdjęcie otwierające tekst pobrane ze strony www.warsawtour.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー