Aplikacje, które uratują święta

Wszystkiego najlepszego!Nie cierpisz gotować jajek, bo nigdy nie wychodzą dobre? Pisanie życzeń to dla Ciebie katorga, a siedzenie przy świątecznym stole to kompletna strata czasu? Dziś kilka słów o aplikacjach, które pozwolą Ci przetrwać ten straszny czas.

My perfect egg timer

myperfecteggtimerJak Wielkanoc to jajka, a jak jajka to niemal odwieczny dylemat „ile czasu gotować?”. Prawda, że „na twardo” zrobić łatwiej niż „na miękko”, ale skoro święta przed nami to pochylmy się nad tym problemem. My perfect egg timer idealnie sprawdzi się jako pomoc kuchenna, nie tylko w czasie świąt. Określ jak duże jajka chcesz ugotować i jak mocno ściąć białko. Aplikacja pokaże Ci ile czasu zostało do zakończenia gotowania, a tuż przed końcem czasu rozlegnie się alarm. I po kłopocie. Niestety, aplikacja jest tylko po angielsku, choć nie powinna być trudna do zrozumienia nawet dla laika.

Super SMSy – Wielkanoc

supersmsyNie polecamy aż takiego chodzenia na łatwiznę, ale skoro w okolicy świąt wszyscy są tacy zabiegani, to może warto skorzystać z drogi na skróty. Tym bardziej, że nie każdy ma głowę do układania życzeń. I od tego są takie aplikacje jak „Super SMSy”, dzięki którym wybierzesz odpowiednie życzenia na każdą okazję. Poza Wielkanocą są też przygotowane odpowiednie formułki na Imieniny, Urodziny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie i wiele innych uroczystości. Do tego garstka przysłów, praw i różnych definicji „z humorem”. Zabieganym zapewne pomoże, ale pamiętajcie, że nic nie przebije życzeń wymyślonych osobiście!

Bubble Blast Easter

wallpaper_bubbleTeraz coś dla tych, co bez gier świata nie widzą. Kolejny tytuł, który poza potencjałem do pożerania czasu ma jeszcze uroczą, wielkanocną oprawę graficzną. Gra polega na rozbiciu wszystkich elementów na planszy jak najmniejszą ilością ruchów. Każdy element (czyli np. wielkanocne jajeczko) rozbija się na cztery części. Kiedy oderwany fragment jajka uderzy w inne, spowoduje kolejne rozbicie. Jedno dobrze zaplanowane kliknięcie może szybko wyczyścić całą planszę dzięki „efektowi domina”. Prosta, szybka rozgrywka – ale jak wciąga! Uwaga: Tylko po angielsku, ale zrozumie ją każdy!

Uzbrojeni w powyższe aplikacje możemy z podniesionym czołem zmierzyć się z nadchodzącymi świętami. Ani niedogotowane jajka, ani brak życzeń, ani nawet nuda przy świątecznym stole nie będzie nam w stanie przerwać spokojnego wypoczynku. Bo czy to nie jest najważniejsze na święta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー