Od 4 lat wspieramy WOŚP!

BALON

 

Podobnie jak przez ostatnie 23 lata, w styczniu 2016 r. 120 tysięcy wolontariuszy pomoże Polakom spełnić dobry uczynek i wesprzeć szlachetne dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki są pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Wraz we współpracy z operatorem sieci komórkowej Play wspieramy WOŚP.  Już czwarty rok udostępniamy swoją technologię lokalizacyjną sztabowi Orkiestry Świątecznej Pomocy do sprawnego zarządzania finałem i zapewnienia bezpieczeństwa wolontariuszy wyposażając ich w usługę Bezpiecznej Rodziny SOS/OK za darmo!

10_BALON_WYIZOLOWANY-podglad

„UCZMY RATOWAĆ!”

Czuwaj nad bezpieczeństwem zarówno swoich dzieci jak i seniorów. Miej pewność, że wszystko jest z nimi w porządku. Instalując aplikację Gdzie Jest Dziecko na swoim telefonie, komputerze czy na tablecie zawsze możesz sprawdzić gdzie znajdują się w tej chwili Twoi Bliscy.

1

Zainstalowana aplikacja SOS/OK na telefonie dziecka, męża, żony, dziadka, babci, mamy czy taty, pozwoli za pomocą jednego przycisku  wysłać sygnał dzięki któremu będziesz mógł otrzymać informację, że jest w drodze, spóźni się lub potrzebuje pomocy. W 3 sekundy otrzymasz dokładną lokalizację Bliskiego, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także filmik lub wiadomość tesktową. Sprawdź sam i przekonaj się jak działa aplikacja Gdzie Jest Dziecko oraz SOS/OK.

Pobierz darmową aplikację SOS/OK.

Pobierz darmową aplikację Gdzie Jest Dziecko

Więcej informacji o usłudze: www.gdziejestdziecko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー