Od 4 lat wspieramy WOŚP!

BALON

 

Podobnie jak przez ostatnie 23 lata, w styczniu 2016 r. 120 tysięcy wolontariuszy pomoże Polakom spełnić dobry uczynek i wesprzeć szlachetne dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki są pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Wraz we współpracy z operatorem sieci komórkowej Play wspieramy WOŚP.  Już czwarty rok udostępniamy swoją technologię lokalizacyjną sztabowi Orkiestry Świątecznej Pomocy do sprawnego zarządzania finałem i zapewnienia bezpieczeństwa wolontariuszy wyposażając ich w usługę Bezpiecznej Rodziny SOS/OK za darmo!

10_BALON_WYIZOLOWANY-podglad

„UCZMY RATOWAĆ!”

Czuwaj nad bezpieczeństwem zarówno swoich dzieci jak i seniorów. Miej pewność, że wszystko jest z nimi w porządku. Instalując aplikację Gdzie Jest Dziecko na swoim telefonie, komputerze czy na tablecie zawsze możesz sprawdzić gdzie znajdują się w tej chwili Twoi Bliscy.

1

Zainstalowana aplikacja SOS/OK na telefonie dziecka, męża, żony, dziadka, babci, mamy czy taty, pozwoli za pomocą jednego przycisku  wysłać sygnał dzięki któremu będziesz mógł otrzymać informację, że jest w drodze, spóźni się lub potrzebuje pomocy. W 3 sekundy otrzymasz dokładną lokalizację Bliskiego, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także filmik lub wiadomość tesktową. Sprawdź sam i przekonaj się jak działa aplikacja Gdzie Jest Dziecko oraz SOS/OK.

Pobierz darmową aplikację SOS/OK.

Pobierz darmową aplikację Gdzie Jest Dziecko

Więcej informacji o usłudze: www.gdziejestdziecko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJPOPULARNIEJSZE


BĄDŹMY BLIŻEJ


POBIERZ APLIKACJĘ


鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー