Podczas dzwonienia do Bliskiego w czasie kiedy ma aktywną blokadę telefonu, na telefonie nie pojawia się żadna informacja o tym kto dzwoni?

Podczas dzwonienia do Bliskiego w czasie kiedy ma aktywną blokadę telefonu (lub blokadę z powodu przekroczenia limitu dziennego lub blokadę „pora spać”), na telefonie nie pojawia się żadna informacja o tym kto dzwoni i dopiero kliknięcie w ikonę słuchawki przenosi do ekranu połączenia. W czasie kiedy ekran jest wygaszony sytuacja jest taka sama, ekran podświetla się do ekranu blokady telefonu.

Jeśli występuje u Ciebie powyższa niedogodność, to najprawdopodobniej posiadasz telefon Xiaomi Redmi Pro z Androidem w wersji 6.0 (jeśli posiadasz inne urządzenie, zgłoś nam problem) – jest to znany błąd występujący jedynie na tym urządzeniu.

Gdy telefon dzwoni, ale z powodu blokady nie sygnalizuje tego inaczej niż wibracja i dźwięk to klikając w słuchawkę na ekranie blokady pojawi się połączenie i numer/nazwa kontaktu

Pamiętaj, że klikając w przycisk Home nic się nie wydarzy, telefon nie zareaguje i ekran blokady cały czas będzie widoczny.

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー