Jak czasowo zawiesić lub zrezygnować z usługi?

Rezygnacja z usługi Gdzie Jest Dziecko wiąże się z rezygnacją z płatnej subskrypcji oraz usunięciem bezpłatnego konta w usłudze.

Jeżeli chcesz wyłączyć usługę tymczasowo, wystarczy rezygnacja z płatnej subskrypcji. Bezpłatne konto w usłudze pozostaje aktywne, co ułatwia powrót do usługi w dowolnej chwili.

  1. Subskrypcja u operatora:

Aby zrezygnować z płatnej subskrypcji usługi Gdzie Jest Dziecko, wyślij SMS-a:

ORANGE:
Pakiet PREMIUM: STOP GJDP na bezpłatny numer 8082
Pakiet STANDARD: STOP na bezpłatny numer 8082

T-MOBILE/HEYAH:
Pakiet PREMIUM: STOP PRE na bezpłatny numer 8082
Pakiet STANDARD: STOP STD na bezpłatny numer 8082

PLUS:
Pakiet BEZPIECZNA RODZINA: STOP BR na bezpłatny numer 8082
Pakiet PREMIUM: STOP GJDP na bezpłatny numer 8082
Pakiet STANDARD: STOP GJD na bezpłatny numer 8082

PLAY:
Pakiet BEZPIECZNA RODZINA PREMIUM: STOP na bezpłatny numer 242
Pakiet BEZPIECZNA RODZINA STANDARD: STOP na bezpłatny numer 241

NJU:
Pakiet PREMIUM: STOP PRE na bezpłatny numer 8082
Pakiet STANDARD: STOP STD na bezpłatny numer 8082

Promocyjny pakiet Plus
Jeśli masz aktywny Pakiet Rodzinne S.O.S. w promocji z Angry Birds, Pakiet Gdzie Jest Bliski w promocji Smerfy lub Pakiet Gdzie Jest Bliski w Taryfie Rodzinnej i otrzymujesz komunikaty o przedłużeniu dostępu do usługi z numeru 1020, to wyłączyć go możesz poprzez SMS o treści STOP GJB na numer 8082. Dodatkowe informacje w Regulaminie Usługi Gdzie Jest Dziecko w paragrafie 11.

  1. Konto w usłudze:
Aby usunąć konto w usłudze należy zalogować się na stronie www.gdziejestdziecko.pl i w zakładce Moje konto -> Mój profil wybrać opcję Usuń konto.
 
Dodatkowo w sieci Orange/NJU można usunąć konto wysyłając SMS-a o treści USUN KONTO na bezpłatny numer 8082. 
 
UWAGA! Usunięcie konta w Orange/NJU, Play i T-Mobile/Heyah dezaktywuje również subskrypcję!
 
W sieci Plus po usunięciu konta nadal są pobierane opłaty za subskrypcję (jak wyłączyć płatną subskrypcję – patrz wyżej).
 
* Usunięcie konta powoduje utratę środków (lokalizacji) jak i utratę wszystkich informacji znajdujących się na koncie.
 
* Posiadanie konta w usłudze Gdzie Jest Dziecko jest bezpłatne, natomiast opłaty są związane z aktywną na koncie użytkownika subskrypcją.

* Jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień dotyczących stref (o pojawieniu się bądź też opuszczeniu miejsca przez Bliskiego), nie musisz wyłączać subskrypcji ani usuwać konta. Wystarczy wysłać SMS o treści STREFY WYLACZ na bezpłatny numer 8082 albo wyłączyć te powiadomienia w aplikacji mobilnej lub na stronie www.

Co to jest Bezpieczna Rodzina i jakie są w niej usługi?

Usługi, takie jak:

to część większego ekosystemu o nazwie Bezpieczna Rodzina, który został stworzony do kompleksowej ochrony Twoich bliskich oraz wszystkiego, co jest dla Ciebie cenne. Oprócz aplikacji, w naszej ofercie znajdują się także dedykowane urządzenia, które mają na celu poprawę Twojego komfortu i zagwarantowanie spokoju o dzieci, rodziców, zwierzęta, dom i wszystkie wartościowe przedmioty. 

Aplikacha Bezpieczna Rodzina monitorująca bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich

Przydatne usługi i solidne produkty – dlaczego warto zostać z Bezpieczną Rodziną?

W sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz m.in.

  • smartwatche z GPS dla dzieci (dopasowane do wieku Twojej pociechy)
  • zegarek GPS z funkcją SOS dla aktywnego seniora
  • opaskę SOS dla osoby starszej, która wymaga opieki
  • nadajnik GPS dla zwierzaka
  • kamery zewnętrzne i wewnętrzne
  • czujniki do ochrony Twojego domu
  • lokalizator personalny
  • urządzenia do monitoringu firmy.

Nasze zegarki oprócz funkcji lokalizowania GPS, GSM, Wi-Fi i BTS także dzwonią i odbierają połączenia przychodzące, umożliwiają wysłanie powiadomienia SOS z pilną prośbą o pomoc, a także pozwalają połączyć się za pomocą aplikacji i dyskretnie posłuchać tego, co dzieje się w pobliżu Twoich bliskich. Dostępne usługi nie tylko dają Ci możliwość sprawdzenia historii tras i miejsc pobytu członków Twojej rodziny – dzięki nim z łatwością wyznaczysz także strefy bezpieczeństwa, o których opuszczeniu natychmiast powiadomi Cię alert w telefonie. Wszystkie nasze usługi i funkcje, w które wyposażone są urządzenia, mają na celu ochronę tego, co dla Ciebie najcenniejsze. 

Bezpieczna Rodzina, czyli wiele usług w jednym miejscu 

Stały rozwój usług, bezpieczeństwo danych, polska aplikacja i pewność, że wszystkie informacje masz zawsze pod ręką w swoim telefonie – wybierając Bezpieczną Rodzinę, zyskujesz nie tylko spokój i komfort. Zawsze możesz liczyć na techniczne wsparcie ekspertów i pomoc naszego wykwalifikowanego działu obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były intuicyjne, a korzystanie z nich jak najprostsze. Postaw na Bezpieczną Rodzinę i nie martw się o bliskich oraz swoje cenne rzeczy – z nami to możliwe.

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー