Pobierz darmową aplikację Gdzie Jest Dziecko
 na swój smartfon


Dzięki aplikacji w telefonie możesz w łatwy sposób sprawdzić, gdzie przebywają bliskie Ci osoby. Zobacz na mapie Bliskich oraz przejrzyj historię lokalizacji, gdziekolwiek jesteś.
Twój Bliski posiada telefon w sieci Play? Możesz go lokalizować, jeśli zainstaluje na telefonie aplikację mobilną Rodzinne S.O.S i ma dostęp do internetu.

Nie posiadasz smartfona?

Wystarczy przeglądarka internetowa lub SMS, aby korzystać z usługi


 
 

W drodze, na zakupach, w kinie – zawsze, gdy nie masz dostępu
do Internetu wysyłając bezpłatny SMS z pytaniem o lokalizację.

 

W domu lub biurze logując się do swojego konta
na www.gdziejestdziecko.pl

 
 

Rodzinne S.O.S – darmowa aplikacja na telefon Bliskiego

Aplikacja pozwala Bliskiemu na wysyłanie powiadomień S.O.S. w razie niebezpieczeństwa oraz na lokalizowanie go z dokładnością GPS.


 
Dla urządzeń z systemem Android
w wersji 2.3 i nowszych
Dla urządzeń z systemem iOS
w wersji 10.0.3 i nowszych

Rodzinne S.O.S. jest rozszerzeniem usługi Gdzie Jest Dziecko o dodatkowe funkcje, które umożliwiają dbanie o bezpieczeństwo tych, o których się troszczysz. W razie zagrożenia Bliski może błyskawicznie wysłać powiadomienia SOS / OK do Ciebie i do osób, które wybierzesz. Dzięki zainstalowanej aplikacji na telefonie Bliskiego możesz go namierzyć z dokładnością GPS.Aplikacja jest wymagana do lokalizacji Bliskiego, który posiada telefon w sieci Play.

 

Usługa Gdzie Jest Dziecko – innowacyjne rozwiązania dla każdego


Gdzie Jest Dziecko to usługa mająca na celu poprawę poczucia bezpieczeństwa oraz ochronę Twoich bliskich. Szybkie i dokładne lokalizowanie, alerty S.O.S, namierzanie telefonu, czy możliwość skontaktowania się z dzieckiem, które używa smartwatcha z GPS – nowoczesne technologie nie muszą kojarzyć nam się wyłącznie negatywnie. Rozwiązanie, które stworzyliśmy to dowód na to, że mądre wykorzystywanie innowacyjnych produktów i praktycznych aplikacji może przyczynić się do poprawy komfortu wszystkich użytkowników

Gdzie Jest Dziecko i Bezpieczna Rodzina – wszystko, co powinieneś wiedzieć


Gdzie Jest Dziecko to część większego ekosystemu skupiającego się na poprawie komfortu i jakości życia wszystkich użytkowników, jakim jest Bezpieczna Rodzina. Szeroki zakres naszych stale ulepszanych i rozwijających się usług to gwarancja, że w Bezpiecznej Rodzinie każdy znajdzie coś dla siebie. Nadrzędnym celem usługi Gdzie Jest Dziecko jest ochrona tego, co dla Ciebie najcenniejsze – Twoich bliskich. Wybierając urządzenia dla najmłodszych w naszym sklepie https://bezpiecznarodzina.pl/ oraz pobierając naszą dedykowaną aplikację, masz pewność, że wszystko stale jest pod Twoją kontrolą. W dowolnym momencie na swoim telefonie, tablecie, czy komputerze sprawdzisz, co dzieje się z Twoim synem lub córką. Prześledzisz historię ich lokalizacji, posłuchasz otoczenia, w którym się znajdują, otrzymasz powiadomienie SOS czy zadzwonisz na smartwatch. Ale zegarki z GPS oraz dedykowana aplikacja od Bezpiecznej Rodziny dają Ci dużo więcej możliwości.

Usługa Gdzie Jest Dziecko w Aplikacji Bezpieczna Rodzina i możliwość wysłania z zegarka dziecięcego sygnału S.O.S, czyli zdjęcie przytulających się matki ubranej w koszulę w kratę i jeansy oraz syna w jasnej bluzce z czerwonym plecakiem na plecach i grafika telefonu z czerwonym powiadomieniem SOS

 

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – Alarm SOS
zegarki z GPS GJD.06, czyli zdjęcie różowego, niebieskiego i czarnego smartwatcha dla dzieci

 

Zegarki z GPS. Model GJD.06

Zegarek z GPS – ciekawy gadżet dla każdego dziecka


Jednym z najpopularniejszych modeli zegarków dla dzieci, który można znaleźć w sklepie Bezpieczna Rodzina jest smartwatch GJD.06 . Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych, co sprawia, że przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Kolorowy dotykowy ekran, licznik kroków, czy aparat fotograficzny i nowoczesny design to cechy, obok których nie przejdzie obojętnie żaden młody użytkownik. Zegarek GJD.06 idealnie sprawdzi się dla dzieci od 6 do 12 roku życia. Twoja pociecha kocha innowacyjne rozwiązania i interesuje się nowinkami technologicznymi? Smartwatch z GPS od Bezpiecznej Rodziny będzie idealnym prezentem dla każdego młodego odkrywcy! A jaki pożytek z takiego urządzenia mają rodzice?

Smartwatch z GPS to pewność, że zawsze wiesz Gdzie Jest Dziecko


Dokładną lokalizację zegarka z GPS GJD.06 zapewniają takie źródła jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Dzięki temu, nawet jeżeli Twoje dziecko znajduje się w budynku, czy na terenie zamkniętym, w aplikacji poznasz dokładne miejsce jego pobytu. Smartwatch z GPS od Bezpiecznej Rodziny to także zminiaturyzowany telefon, który wykonuje i odbiera połączenia przychodzące. Dzięki temu, że jako opiekun sam w aplikacji tworzysz książkę telefoniczną, masz pewność, że na zegarek Twojego syna lub córki nie dodzwonią się żadne obce i niepożądane osoby. Twoje dziecko często nie odbiera telefonu? A może uważasz, że jest jeszcze za małe i nie chcesz, by używało smartfona, dlatego zwlekasz z zakupem komórki? Niezależnie od powodu – nasz zegarek oraz usługa Gdzie Jest Dziecko pozwolą Ci pozostać w stałym kontakcie z bliskimi. 

Jeszcze większe bezpieczeństwo z zegarkiem i usługą Gdzie Jest Dziecko


Dedykowana aplikacja nie tylko umożliwi Ci kontakt i lokalizację Twojego syna, czy córki. Wybierając nasz produkt oraz praktyczną usługę zyskujesz o wiele więcej, a Twój telefon staje się prawdziwym centrum dowodzenia i niesienia natychmiastowej pomocy. Jeżeli Twoje dziecko poczuje się zagrożone, czy znajdzie się w niepewnej dla niego sytuacji, za pomocą jednego przycisku wyśle Ci powiadomienie SOS. Nie tylko umożliwi Ci to szybką reakcję – co równie ważne, poznasz także najszybszą trasę dotarcia do Twojego bliskiego. Aplikacja daje Ci możliwość sprawdzenia historii tras oraz lokalizacji, w których znajdowało się w danym czasie Twoje dziecko. Bez problemu uruchomisz nasłuch, czy ustawisz indywidualne strefy bezpieczeństwa, o których opuszczeniu i do których przyjściu, dowiesz się dzięki alertom na Twój smartfon. Gdzie Jest Dziecko w ekosystemie Bezpieczna Rodzina oraz wysokiej jakości produkty dostępne w naszym sklepie to prawdziwy przełom i gwarancja jeszcze lepszej i dokładniejszej kontroli rodzicielskiej.

widok telefonu komórkowego z uruchomioną aplikacją Bezpieczna Rodzina oraz niebieski zegarek GJD.06 na który dzwoni mama i karta SIM w zestawie

 

Zegarek GPS z aplikacją Gdzie Jest Dziecko i kartą SIM

Chcesz kupić zegarek GPS z aplikacją Gdzie Jest Dziecko?

Przejdź do Sklepu Bezpieczna Rodzina i wybierz zegarek GJD.06!

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー