Książka telefoniczna

Książka telefoniczna Wodoodpornego Zegarka GPS GJD.03 może zawierać do 10 zdefiniowanych kontaktów. Dziecko może wykonywać połączenia tylko do wcześniej zdefiniowanych kontaktów.

Numer „rodzica” (osoby namierzającej) zostaje w sposób automatyczny dodany do książki telefonicznej zegarka – dzieje się to podczas dodania zegarka do usługi.

Do książki telefonicznej zegarka mogą być dodane wyłącznie numery 9-cyfrowe. Wprowadzenie numerów specjalnych, skróconych lub alarmowych w innym formacie nie jest możliwe.

W przypadku konieczności dodania numerów z prefixem +48, w celu korzystania z zegarka poza granicami kraju, należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

Aby dodać kolejne numery do książki telefonicznej zegarka:

 

  1. Kliknij na zakładkę „więcej” w nawigacji zegarka

gps_dla_dzieci_ksiazka

  1. Wybierz zakładkę „kontakty”

kontakty

  1. Kliknij na przycisk „dodaj” i wybierz osobę

k_tel5

  1. Klikając na dodany kontakt możesz edytować jego dane, a przytrzymując i przesuwając palcem możesz zmienić kolejność kontaktów na zegarku

edycja_kontaktow

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー