Jak dodać Wodoodporny Zegarek GPS do usługi?

Dodawanie urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej.

 1. Ze sklepu Google Play lub AppStore pobierz aplikację „Gdzie Jest Bliski Plus” na swój telefon, za pomocą której łatwo i szybko dodasz zegarek.
 1. Zainstaluj aplikację na swoim telefonie
 1. Jeżeli już posiadasz konto w usłudze zaloguj się za pomocą numeru telefonu oraz hasła. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, zarejestruj się postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji podając jako login swój numer telefonu (rodzica) oraz hasło. Na numer podany jako login będą wysyłane powiadomienia z usługi oraz zegarka.
 2. Otwórz menu za pomocą ikony w lewym górnym rogu ekranu i wybierz „Akcesoria lokalizacyjne” i wybierz na górze “Dodaj urządzenie“

Uwaga! Niektóre karty SIM mogą mieć włączone zabezpieczanie karty kodem PIN np. karty SIM z oferty MIX w PLUS. W takim przypadku, przed instalacją karty SIM w zegarku, konieczne jest:
*Wyłączenie blokady PIN, należy „Włożyć kartę SIM do innego telefonu”
*W menu telefonu „USTAWIENIA” należy wyłączyć zabezpieczenie kodem PIN.
*Dokładna lokalizacja opcji dotyczących wyłączenia zabezpieczenia PIN jest uzależniona od modelu urządzenia.
*Zabezpieczenie PIN, najczęściej znajduje się w menu >>Ustawienia zaawansowane<<, w części >>Prywatność i Bezpieczeństwo<<

(przykładowa ścieżka: „Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane -> Zabezpieczenia -> Ustaw blokadę SIM).

Jeśli to konieczne, zapoznaj się z instrukcją obsługi swojego telefonu lub skontaktuj się z infolinią.

 1. Przejdź przez cały proces dodawania zegarka, wykonując przedstawione poniżej kroki. Szczegółowo opisany sposób postępowania będzie pojawiał się na kolejnych ekranach w aplikacji podczas dodawania urządzenia:
 • Zeskanuj kod QR skanerem wbudowanym w aplikację lub wpisz go ręcznie. Kod znajdziesz na spodzie zegarka oraz na naklejce na boku opakowania.
dodaj_plus_nowa1
 • Przygotuj kartę SIM, którą umieścisz w urządzeniu. Nie włączaj jeszcze zegarka GPS.
dodaj_plus_nowa2
 • Włóż kartę SIM do zegarka GPS postępując zgodnie ze szczegółowym opisem w aplikacji.
dodaj_plus_nowa3
 • Włącz zegarek GPS.
dodaj_plus_nowa4
 • Wpisz numer telefonu karty SIM włożonej do zegarka.
dodaj_plus_nowa5
 • Potwierdź numer telefonu karty SIM włożonej do zegarka.
dodaj_plus_nowa6
 • Numer Twojego telefonu (login z aplikacji) zostanie dodany do książki telefonicznej zegarka GPS. Wpisz nazwę, pod którą Bliski będzie widział Twój numer i kliknij Dalej.
dodaj_plus_nowa7
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー