Instrukcja obsługi

Karta SIM Orange w zestawie

  • product_4
  • product_7
  • product_7
  • product_6
  • product_6
  • product_6

Karta SIM Plus w zestawie

  • product_7
Aplikacha Bezpieczna Rodzina monitorująca bezpieczeństwo wszystkich twoich bliskich

Zegarek dla dziecka GJD.01 – smartwatch idealny dla najmłodszych

Z nowoczesnych technologii i najnowszych odkryć techniki korzystają już nie tylko dorośli. Coraz częściej telefony komórkowe, tablety i inne urządzenia użytkowane są przez małe i bardzo małe, bo już kilkuletnie dzieci. Dzięki temu, że wiek odbiorców tego typu narzędzi się zmienia, na rynku dostępnych jest coraz więcej gadżetów, które skierowane są do najmłodszych użytkowników. Jednym z takich praktycznych urządzeń, które mogą być wspaniałym dodatkiem dla dziecka, a także nieocenioną pomocą w sprawowaniu rodzicielskiej opieki jest zegarek z GPS GJD.01. Ten praktyczny gadżet od Bezpiecznej Rodziny skierowany jest dla najmłodszych fanów technologii, już po 3. roku życia. Łatwy w obsłudze, lekki i wytrzymały, z zainstalowaną kartą SIM, umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń wychodzących, czy wysyłanie powiadomień SOS. Dedykowana aplikacja ułatwi rodzicom szybką i dokładną lokalizację dziecka, ustawienie indywidualnych stref bezpieczeństwa, sprawdzenie historii miejsc pobytu syna lub córki, czy nasłuch otoczenia, w którym znajduje się dziecko. 

ZOBACZ ZEGAREK GPS DLA DZIECKA

Bezpieczne dziecko, spokojny rodzic – dlaczego warto wybrać zegarek z GPS dla najmłodszych?

Kolejnym modelem idealnym dla dzieci od 3. roku życia, który oferuje sklep Bezpieczna Rodzina, jest smartwatch GJD.03. Dostępny w kilku opcjach kolorystycznych, przyjazny i lekki gadżet z wymiennym paskiem, posiada klasę wodoodporności IP67, co oznacza, że dziecko z powodzeniem może myć w nim ręce, korzystać z niego podczas zabaw na plaży, czy stoku narciarskim. Alarm zdjęcia z ręki daje pewność, że kiedy Twój syn lub córka, chociaż na chwilę ściągną smartwatch z GPS z nadgarstka, dowiesz się o tym natychmiast dzięki informacji, która od razu przyjdzie na Twój telefon komórkowy. Dedykowana aplikacja zadba o to, byś jako opiekun miał stały wgląd na miejsce pobytu swojego dziecka, mógł posłuchać otoczenia, w którym się znajduje, czy zadzwonił i porozmawiał ze swoją pociechą. 

ZOBACZ WODOODPORNY ZEGAREK GPS DLA DZIECKA
Zegarek z GPS dla dziecka z funkcją telefonu, czyli smartwatch na nadgarstku dziecka oraz widok niebieskiego zegarka z GPS wykonującego połączenie do mamy i zdjęcie miniaturka kobiety w krótkich ciemnych włosach, rozmawiającej przez telefon

Wygodny i praktyczny zegarek z GPS dla dziecka – czyli dlaczego rodzice uwielbiają model GJD.06 od Bezpiecznej Rodziny

Smartwatch z GPS dla dziecka GJD.06 to jeden z najpopularniejszych zegarków z funkcją telefonu. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, wodoodporny, z kolorowym, dotykowym ekranem, licznikiem kroków, budzikiem i grą logiczną, spełnia się idealnie w roli nowoczesnego i przyciągającego uwagę dziecięcego gadżetu. Dzwoni i wykonuje połączenia, lokalizuje i wysyła sygnał SOS. W dedykowanej aplikacji rodzic samodzielnie ustawia strefy bezpieczeństwa, sprawdza historię tras i miejsc, w których przebywał jego syn lub córka, czy uruchamia dyskretną funkcję nasłuchu, która umożliwia posłuchanie tego, co dzieje się w otoczeniu dziecka, kiedy z tym zbyt długo nie ma kontaktu. Praktyczny, solidny i wygodny – smartwatch z GPS GJD.06 to idealny pomysł na prezent, który sprawi radość dziecku i zapewni spokój rodzicom.

ZOBACZ
WODOODPORNY SMARTWATCH GPS DLA DZIECKA

Zegarek z pulsometrem i GPS dla seniora – opieka nad bliskimi 24/7

Odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych, dokładna i szybka lokalizacja, nasłuch otoczenia, czy natychmiastowe powiadomienia SOS o zagrożeniu. Dzięki zegarkowi z pulsometrem i GPS dla seniora masz pewność, że jeszcze lepiej chronisz osoby, które są dla Ciebie najważniejsze. Smartwatch BS.01 to eleganckie, starannie wykonane, wodoodporne i lekkie urządzenie, które z pewnością przypadnie do gustu Twoim rodzicom, babci, czy dziadkowi. Przy pomocy dedykowanej aplikacji o dowolnej porze upewnisz się, że Twoi bliscy są bezpieczni i nie wymagają Twojej pomocy. O tym, kto może dodzwonić się na zegarek, zdecydujesz sam – urządzenie wykonuje i odbiera połączenia od 10 kontaktów, które opiekun samodzielnie wprowadza w aplikacji. Daje to gwarancję tego, że do Twoich rodziców, czy dziadków nie dodzwoni się żadna niepowołana osoba. Co więcej, smartwatch GPS dla seniora ma możliwość zdalnego mierzenia pulsu oraz ustawienia przypomnienia o konieczności zażycia lekarstw. Niewielkie urządzenie od Bezpiecznej Rodziny to pewność dla Twoich bliskich, że zawsze mogą na Ciebie liczyć, a dla Ciebie spokój, bo w pełni chronisz to, co dla Ciebie najcenniejsze. 

ZOBACZ ZEGAREK GPS DLA SENIORA

Lokalizator GPS dla zwierząt – praktyczne urządzenie do lokalizowania Twojego pupila

Jeżeli Twój pies nagminnie ucieka podczas spacerów, czy często wymyka się z posesji, lub jeśli Twój kot zbyt często chadza własnymi ścieżkami i martwisz się, bo zdarza mu się długo nie wracać do domu – rozwiązaniem wszystkich tego typu problemów z pupilami jest lokalizator GPS dla zwierząt BZ.01 od Bezpiecznej Rodziny. Urządzenie posiada szereg przydatnych funkcji, które mogą okazać się nieocenione, kiedy mamy w domu czworonożnego członka rodziny. Przede wszystkim, niewielki lokalizator GPS wskazuje dokładne położenie zwierzaka oraz najszybszą trasę dotarcia do zguby. Ustawienie stref bezpieczeństwa, o których opuszczeniu właściciel zostaje natychmiast poinformowany to możliwość stałej obserwacji zachowań pupila, kiedy nie ma nas obok. Nasłuch otoczenia pozwala posłuchać tego, co dzieje się w okolicy psa lub kota, a przycisk SOS użyty przez osobę, która znajdzie Twojego zwierzaka, powiadomi Cię o miejscu, w którym znajduje się Twój czworonożny przyjaciel. Nasz lokalizator jest niewielkich rozmiarów, dlatego Twój pupil nie poczuje, że ma przy obroży dodatkowe obciążenie. Co więcej, GPS dla psa i kota jest solidny i wytrzymały, dlatego dobrze radzi sobie z zachlapaniami. Gumowa obudowa daje Ci pewność, że Twój zwierzak nie uszkodzi go podczas zabawy. 

ZOBACZ LOKALIZATOR GPS DLA PSA

Wybierz produkty od Bezpiecznej Rodziny i postaw na najlepszą ochronę tego, co dla Ciebie cenne!

鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー