Aktualności

Co nowego w usłudze Gdzie Jest Dziecko?

19 stycznia 2015

Bezpieczny wyjazd na ferie zimowe.

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Nieważne czy spędza je na zimowisku czy w mieście, sprawmy aby przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swoich domów. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

więcej

Już 23. raz zagraliśmy dla WOŚP!

Podobnie jak przez ostatnie 22 lata, w styczniu 2015 r. 120 tysięcy wolontariuszy pomogło Polakom spełnić dobry uczynek i wesprzeć szlachetne dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wraz we współpracy z operatorem sieci komórkowej Play wspieramy WOŚP. Kolejny raz udostępniliśmy swoją technologię lokalizacyjną sztabowi Orkiestry do sprawnego zarządzania finałem i zapewnienia bezpieczeństwa wolontariuszy wyposażając ich w usługę Bezpiecznej Rodziny SOS/OK za darmo!

więcej

22 stycznia 2013

Zagraliśmy dla WOŚP!

Wraz z siecią Play zagraliśmy na XXI finale WOŚP. Przygotowaliśmy aplikację dla Wolontariuszy oraz serwis www.bezpiecznarodzina.wosp.org.pl

13 stycznia razem z Jurkiem Owsiakiem i Play odliczaliśmy minuty do startu finału WOŚP. Dzięki specjalnej aplikacji, Wolontariusze mogli dzielić się zdjęciami oraz filmami, które publikowane były w serwisie: www.bezpiecznarodzina.wosp.org.pl. W ciągu kilku godzin serwis odwiedziło ponad 100 tys użytkowników!

więcej

10 stycznia 2013

Gdzie Jest Dziecko na antenie Polsatu

Bezpieczne dziecko i spokojny Rodzic, dzięki aplikacjom Gdzie Jest Dziecko oraz Bezpieczna Rodzina. Możliwości naszych usług prezentowaliśmy specjalnie dla programu „Horyzont Zdarzeń” w Polsat News.

Zapraszamy do obejrzenia programu z naszym udziałem:

10 listopada 2012

Gdzie Jest Dziecko na telefony BlackBerry

Rodzice posiadający telefony BlackBerry mogą bez przeszkód lokalizować swoje pociechy bez konieczności korzystania z komputera. Oglądaj na cyfrowych mapach, gdzie znajduje się Twoje dziecko, nawet gdy podróżujesz, jesteś w pracy lub poza domem, korzystając tylko z telefonu.

więcej

06 września 2012

Tylko 3 sekundy, aby WEZWAĆ POMOC?

W sytuacji, gdy zagrożone jest zdrowie lub życie, liczą się sekundy. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Bezpieczna Rodzina, która w nagłych wypadkach zadziała jak osobisty system alarmowy, pozwalający błyskawicznie, bo w ciągu 3 sekund, wezwać pomoc. Bezpieczna Rodzina to nowatorska usługa lokalizacyjna na polskim rynku, dostępna w postaci aplikacji mobilnej instalowanej na telefonie Dziecka lub Bliskiego. Dzięki aplikacji to chroniona osoba może kontaktować się z Rodzicem wysyłając odpowiednie powiadomienia. więcej

04 lipca 2012

Bezpieczna Rodzina – najwyższy poziom bezpieczeństwa dostępny już wkrótce!

Zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych i pozostawaj z nimi w ciągłym kontakcie.

Bezpieczna Rodzina to więcej niż lokalizacja. Wyjątkowa usługa pozwala bliskim informować o zagrożeniu, w którym się znaleźli. Wystarczy jedno kliknięcie, by informacja o zagrożeniu dotarła do Rodzica, a także odpowiednich służb.

więcej

20 stycznia 2012

Bezpieczeństwo w wersji Premium już dostępne!

Zwiększamy poziom bezpieczeństwa, jaki możesz zapewnić najbliższym. Dołącz do Gdzie Jest Dziecko i pozwól, by nasz system chronił bliskich za Ciebie.

 

W odpowiedzi na pojawiające się potrzeby rodzin, którym zapewniamy bezpieczeństwo, wprowadziliśmy szereg udoskonaleń w Gdzie Jest Dziecko.

więcej